Tekil Mesaj gösterimi
Eski 04.11.13, 16:47   #22
Duayen
Huysuz ve Tatlı Kadın

Duayen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 198
Ettiği Teşekkür: 53769
Aldığı Teşekkür: 26079
Rep Derecesi : Duayen muhteşem birisiDuayen muhteşem birisiDuayen muhteşem birisiDuayen muhteşem birisiDuayen muhteşem birisiDuayen muhteşem birisiDuayen muhteşem birisiDuayen muhteşem birisiDuayen muhteşem birisiDuayen muhteşem birisiDuayen muhteşem birisi
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Atatürk'ün Ölümü - Cenazesinin Defnedilmesi | Resimli Anlatım (1938

Duygularımı anlatmaya hiç bir kelime yetmez..Sunumdaki damlalar gözlerimden aktı her satırda..Aklımın yettiği andan itibaren her 10 kasım benim için matem ve gözyaşıyla geçer..

O, dünyaya Türk halkı için gelmiş bir lütuftu, insan ötesi bir varlıktı!.. Ona uzanan dillerin ve kirli zihniyetlerin günü geldiğinde gerekli cezayı çekeceklerine adım kadar eminim..

O, öyle bir insandıki bu günleri bile tahmin edebilecek üstün zekaya sahipti.

«Bir zamanlar gelir, beni unutmak veya unutturmak isteyen gayretler belirebilir. Fikirlerini inkâr edenler ve beni yerenler çıkabilir. Hatta bunlar, benim yakın bildiğim ve inandıklarım arasından bile olabilir. Fakat, ektiğimiz tohumlar o kadar özlü ve kuvvetlidirler ki bu fikirler, Hint'ten, Mısır'dan döner dolaşır gene gelir, verimli neticeleri kalpleri doldurur.»

Bir tek kendi halkının değil, bütün dünyanın döktüğü gözyaşlarıyla hakkın rahmetine kavuştu yüce insan..
Bu günün hasbel kader başa geçmiş mahalle kabadayıları onun kapısında hizmetkar olma şansına bile sahip olamazlardı..

Atam nurlar içinde uyu. Bizler yaşadığımız sürece seni yaşatacağız. Unutmadık, unutturmayacağız.!

Çok başarılı bir çalışma olmuş, çok etkilendim, emekleriniz için sonsuz teşekkürler.
Duayen isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
18 Üyemiz Duayen'in Mesajına Teşekkür Etti.