Tekil Mesaj gösterimi
Eski 04.11.13, 18:45   #1
K-Pax
Uzman Üye

K-Pax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 80
Ettiği Teşekkür: 4727
Aldığı Teşekkür: 3991
Rep Derecesi : K-Pax muhteşem bir gelişmedeK-Pax muhteşem bir gelişmedeK-Pax muhteşem bir gelişmedeK-Pax muhteşem bir gelişmedeK-Pax muhteşem bir gelişmedeK-Pax muhteşem bir gelişmedeK-Pax muhteşem bir gelişmedeK-Pax muhteşem bir gelişmedeK-Pax muhteşem bir gelişmedeK-Pax muhteşem bir gelişmedeK-Pax muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Cok Yorgun
Post Medya ve Basında Türkçemiz | 90'lı Yıllar (2)

Tarkan;
-İstanbul'a inerken uçağım,çok heyecanlandım,kalp atışlarımı sayamadım(tarkan,normal hayatında kalp atıslarını mı sayıyormuş)
Kuşum Aydın;
-ben hariç,erkek sineğin girmediği kadınlar matinesine hoş geldiniz(tek erkek sinek o'ymuş,dediğine göre)
Bir sunucu nasıl da gevelemiş ben çözemedim;
-Saç dökülmesi,herkesin başında olan bir problem.Problem mi, sorunmu diye soramayacağız(hakikaten,neymiş bi açıklasaydın bari)
Bir sunucu;
-isminden de anlayacağınız gibi"eşkiya"filminde eşkiya'yı oynayan şener şen(şener şen'in anlamı eşkiya'mıymış)
Tanınmış bir oyuncu;
-tüm bildiklerimi ve bilmediklerimi oğluma öğretmek istiyorum(bildiklerini anladık da bilmediklerini nasıl öğretecekmiş,işte onu bilemedik)
Bir sunucu;
-çiller'in grup toplantısında gözler,Akşener ve Ağar'ın üzerindeydi.Ama ikisi de toplantıya katılmamıştı.(olmayan kişilerin üzerinde gözler dolaşıyormuş,bu gözler kiminmiş,nasıl dolaşıyormuş valla ben bilmiyorum)
Bir pop'cumuz ne demiş yada diyememiş;
-iyi,güzel birine benziyorsanız beni mutlu ediyorsunuz yani sonuçta(konuşmayı sökecek ilerde,ha gayret)
Bir tv programından;
-dişçi,çocuğun çürük dişini çekip eve yolladı(dişçi,cocuğun çürük dişini eve niye yollamış,ailesi,çocuk kalsın diş gelsin mi demiş)
Bir reklamda;
Tam hazırlanmış çıkarken,arkadaşı"kepeklerin de mi bizimle geliyor"diyor.Kızlar,siz erkeklerin,önce kepeğine mi bakarsınız,kepekli erkek geliyor aman allahım)
Yine bir reklamdan;
-unutmayın,yalnız sağlıklı saç parlar(yine palavra sıkıyorlar,yağlı,kirli saç daha cok parlar)
Diş macunu reklamından;
-altı ay sonra bile sağlıklı diş ve diş etleri(dişleri bir kere fırçaladıktan sonra 6 ay idare edebiliyormuymuş,pes)
Bir telefon operatöründe bir kız ne diyor(bu yeni,şu anda gösteriliyor tv'lerde);
-sürekli video indiriyorum(gözümüzün içine bakarak söyledikleri yalana bakın,en baba operatör bile 4 gb kota veriyor)
Bir deterjan reklamından;
-siyahlar daha siyah(siz birşey anladınız mı,nasıl oluyormuş bu)
Bir diş macunu reklamından;
-diş hekimlerinin yüzde bilmem kaçı ... tavsiye ediyor(diş hekimleri,gelenlere sizin diş macununuzu mu tavsiye ediyormuş, hemde 100/97si)