Tekil Mesaj gösterimi
Eski 04.11.13, 23:03   #48
Hasmer
Üye

Hasmer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 6
Ettiği Teşekkür: 89
Aldığı Teşekkür: 260
Rep Derecesi : Hasmer Karimasını arttırmak için doğru yerdeHasmer Karimasını arttırmak için doğru yerdeHasmer Karimasını arttırmak için doğru yerdeHasmer Karimasını arttırmak için doğru yerdeHasmer Karimasını arttırmak için doğru yerdeHasmer Karimasını arttırmak için doğru yerdeHasmer Karimasını arttırmak için doğru yerdeHasmer Karimasını arttırmak için doğru yerdeHasmer Karimasını arttırmak için doğru yerdeHasmer Karimasını arttırmak için doğru yerdeHasmer Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Site İlgimi Çekti Geldim :) (Hasmer)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Banemin Mesajı göster
İmla konusunda yeterli bilgisi olup da sadece tembellikten dolayı kurallara uymayanın kusuruna bakılan bir yer burası.

Ayrıca konular altına yapılan yorumlar da en az konular kadar değerlidir ve o nedenle dikkat edilmesi gerekmektedir.

Bu arada hoş geldin Hasmer...
Tesekkur ederim hos bulduk size bir sorum olacak siz konusurken, yazi diliniz kadar kusursuz bir sekilde konusabiliyor musunuz? benimde demek istedigim bu yani ben yorum atacagim zaman cok ayrintiya dikkat etmeye calisirsam icinde duygu kalmaz ki yani kendimi ifade etmis olmam bana gore yorumlar konulardan farkli bir sekilde degerlendirilmeli tabi buyuk harf icin demiyorum yazarken bazi kisaltmalar oluyor bunlari kullandigim zaman firca yemiyim diye soyluyorum

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Hasat Mesajı göster
Hasmer şu an nereye düştüm ben Türk Dil Kurumunamı kayıt yaptırdımki diye düşünüyor muhtemelen gelen uyarmış giden uyarmış
Bu forumda testiyi kırmadan kulak çekiyorlar hasmer.Benki yıllarca edebiyat eğitimi aldım kaç yaşına geldim şu Canan'dan aldığım uyarıyı kimseden almadım

Zamanla alışırşın kafanı yorma insan nelere alışıyor.

Hoşgeldin bu arada
Cok tesekkur ederim sende firca atsaydin heralde kendimi pencereden atardim bu arada cicek icin sagol hos buldum