Tekil Mesaj gösterimi
Eski 04.11.13, 23:05   #49
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131115
Aldığı Teşekkür: 42547
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Site İlgimi Çekti Geldim :) (Hasmer)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Hasat Mesajı göster
Hasmer şu an nereye düştüm ben Türk Dil Kurumunamı kayıt yaptırdımki diye düşünüyor muhtemelen gelen uyarmış giden uyarmış
Bu forumda testiyi kırmadan kulak çekiyorlar hasmer.Benki yıllarca edebiyat eğitimi aldım kaç yaşına geldim şu Canan'dan aldığım uyarıyı kimseden almadım

Zamanla alışırşın kafanı yorma insan nelere alışıyor.

Hoşgeldin bu arada
Bak seeeen. (Gugst du)

Benim kusurum 9 Yasindan sonra Türkce ders alamadigim, bir sene icinde yeniden Türkcemi yeniden Düzeltmeye calismis olsamda, halen yanlisliklarim.

Pek iyide, Canana söylemem lazim, sadece Uyari yapmasin, Masayla Sandalyeylede girissin.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla