Tekil Mesaj gösterimi
Eski 04.11.13, 23:14   #52
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131026
Aldığı Teşekkür: 42515
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Site İlgimi Çekti Geldim :) (Hasmer)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Hasmer Mesajı göster
Tesekkur ederim hos bulduk size bir sorum olacak siz konusurken, yazi diliniz kadar kusursuz bir sekilde konusabiliyor musunuz? benimde demek istedigim bu yani ben yorum atacagim zaman cok ayrintiya dikkat etmeye calisirsam icinde duygu kalmaz ki yani kendimi ifade etmis olmam bana gore yorumlar konulardan farkli bir sekilde degerlendirilmeli tabi buyuk harf icin demiyorum yazarken bazi kisaltmalar oluyor bunlari kullandigim zaman firca yemiyim diye soyluyorum

Cok tesekkur ederim sende firca atsaydin heralde kendimi pencereden atardim bu arada cicek icin sagol hos buldum
Bunu bu sekilde anlatmaya kalkayim!.

Kendim Yurt disinda yasarim!.
74´ten sonra, dogru düzgün Türkce dersi görmedim!.

Türkiye Cumhuriyetinin Kimligini halen tasirim!.
Gercekten bir zamanlar Türkcem Coook berbatti.
Bulundugum ülkede buna baska bir carede yoktu!.

Buradea yorum yapmaya kalktigimda, halen hatalarim oluyor, halbuki burada hem yazarken, hemde yolladiktan sonra, yazimi kontrol etmis olsam bile.

Simdi Türkiye Hüviyetini tasiyan Türkcemize sahip cikmazsa, Baska Uyruklarinmi Türkcemize sahip cikmasini bekleyelim.

Zira Türkiyede simdilik cok Ciddi bir Durumda, "AKP" eline gecirebildikleri Kaymakamligindan TC Harflerini bile söküyor, kimse bunun farkina varmiyor!.

Bizler buna sahip cikmazsak, Tayyip hiiiic cikmaz!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti