Tekil Mesaj gösterimi
Eski 05.11.13, 12:16   #4
Paneb
Uzman Üye

Paneb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 29
Ettiği Teşekkür: 3052
Aldığı Teşekkür: 6063
Rep Derecesi : Paneb muhteşem bir gelişmedePaneb muhteşem bir gelişmedePaneb muhteşem bir gelişmedePaneb muhteşem bir gelişmedePaneb muhteşem bir gelişmedePaneb muhteşem bir gelişmedePaneb muhteşem bir gelişmedePaneb muhteşem bir gelişmedePaneb muhteşem bir gelişmedePaneb muhteşem bir gelişmedePaneb muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Terbiyesiz
Standart Cevap: Yalan, dolan, fitne, fesat... Üç kağıtçılar ve 1001 suratlar.

''Kanlı mı olur kansız mı''; hiç umurumda değil.

Demişsin. Kesinlikle katılmıyorum. Ve umurda olunması gereken ilk şeyin de bu olması gerektiğine inanıyorum. Hatta oyunun tam da bu şekilde kurulu olduğuna ve böyle oynanmaması gerektiğine inanıyorum. Konunun ta diplerine inipte özü kaçırmak istemediğimden burada kesiyorum.

Bir de" Genç kızların başlarına hıristiyan rahibelerinin türbanları ''Allah' ın emri'' diye dolayıp sadece meydanlara değil, üniversitelere de yolladılar."

Diyorsun. Yahu demeyin, kazanmak için önce kaybetmeniz gerekmiyor. Bu insanları ayrıştırmadan da kazanabilirsiniz. Gönül kırmaktan öte gitmelisiniz devrim için. Asıl devrim bir insana kendini anlatmakla başlar, o insanı da dinlemekle başlar. Anlatabilirsin de sen. Dinleyebilirsin de. Sıkıldığını sinirlendiğini biliyorum düzene karşı durmak istediğini de biliyorum, ben de öyleyim ama kurulu oyunu oynamayalım lütfen. Devrim zihinlerde olmadığı sürece aksaktır topaldır ve bir gün mutlaka sendeler.

*amacım sana karşı bişeyler yazmak değil, haklıyken, tam da çok haklıyken tekrar tekrar haksız duruma düşülmemesi için.

-Üstada sormuşlar kırılan kalp yine sever mi?
Üstat da;Evet demiş..
Adam peki demiş,
-Üstadım siz hiç kırılan bardaktan su içtiniz mi?
Üstat da cevap vermiş;Peki sen hiç bardak kırıldı diye su içmekten vazgeçtin mi?
Paneb isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Paneb'in Mesajına Teşekkür Etti.