Tekil Mesaj gösterimi
Eski 05.11.13, 17:21   #6
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131036
Aldığı Teşekkür: 42519
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Yalan, dolan, fitne, fesat... Üç kağıtçılar ve 1001 suratlar.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi paneb Mesajı göster
''Kanlı mı olur kansız mı''; hiç umurumda değil.

Demişsin. Kesinlikle katılmıyorum. Ve umurda olunması gereken ilk şeyin de bu olması gerektiğine inanıyorum. Hatta oyunun tam da bu şekilde kurulu olduğuna ve böyle oynanmaması gerektiğine inanıyorum. Konunun ta diplerine inipte özü kaçırmak istemediğimden burada kesiyorum.

Bir de" Genç kızların başlarına hıristiyan rahibelerinin türbanları ''Allah' ın emri'' diye dolayıp sadece meydanlara değil, üniversitelere de yolladılar."

Diyorsun. Yahu demeyin, kazanmak için önce kaybetmeniz gerekmiyor. Bu insanları ayrıştırmadan da kazanabilirsiniz. Gönül kırmaktan öte gitmelisiniz devrim için. Asıl devrim bir insana kendini anlatmakla başlar, o insanı da dinlemekle başlar. Anlatabilirsin de sen. Dinleyebilirsin de. Sıkıldığını sinirlendiğini biliyorum düzene karşı durmak istediğini de biliyorum, ben de öyleyim ama kurulu oyunu oynamayalım lütfen. Devrim zihinlerde olmadığı sürece aksaktır topaldır ve bir gün mutlaka sendeler.

*amacım sana karşı bişeyler yazmak değil, haklıyken, tam da çok haklıyken tekrar tekrar haksız duruma düşülmemesi için.

Türkcemin Kitligindanmi geldi diyeyim, yazini yeniden analize ettimde, en yukarda dedigin, (Demişsin. Kesinlikle katılmıyorum) ama elindede suna coook güldüm.

Hadi bakalim söyle, nereleri Bombaliyacaksin, benden Sir Cikmaz.

Daha ilersine baktigimizda, (Birkac satir asagida, belirttigin gibi) (Bu insanları ayrıştırmadan da kazanabilirsiniz. )

Burada Ilk Tasi biz atmadik´ki!.

Burada tayyip ilk önce, Tümünün Basbakini olmakla, sizden bizden baslayip, 50%´den bahsetti!.

Topu O tarafa oynaman lazimdi burada!.

Bizler Onun Sahip olmaya calistigi Basörtülü Insanlara Saldirmadik, ne kadar Anirmis olsada!.
Helen Olmayan Mobesa Kameralarini sunamadi!.

Ama onun "Cocuklari Sokak Ortalarinda Öldürdügü" Cocuklarin Katillerini bizler bulduk!.

Halbuki burda, Cübbeli Polisleri tarafindan bu Resimler silinmis oldugu halde!.

Birde bunun Vekili, Cocugu Arkadaslari Öldürüpte, Polise Sucu attilar diye Aniriyordu!.

Nerede burada Cumhuriyet Savcilari?.

Nerede burada Cumhuriyet Polisleri?.

Nerede burada Gercekleri gösteren Medya?.

Birak artik böyle yollari, bir gün sana sira gelkdiginde, Insanligimizla bizler yeniden Onlarin önüne gecip, Bu Cübbelileri Hak ettikleri yerlere Tikariz!.

Bunlar ellerine gecirebildikleri Kaymakamliklarindan, 90 seneden beri yerini bulmus iki harfe bile Tahammül edemiyorlarda, senin Dinine ve haklarinami Tahammülü olacak?.

Din demekle, Hangi Dini Takip ettikleride ortada!.

Burada Türkiyede Denetim altinda Basilan Kur´anlar yetmemis, Misirdan Salafi Müslüman Kardesi adi altinda Faaliyetlerini gösteren Sapiklarin Dini Kitaplarini Okullara kapak etmis durumda!.

Böyle Sapik Bir Nesil yetistirmeye And icmis anlasilan!.

Salafiler, burada Anayasalarina 8 ila 9 yasindaki Cocuklari evlendirilebilir diye Anayasalarina yazdirmaya calismisti!.

Bu Sapiklar Ölülerle bile Cinsel Iliskiye girilebilir düsüncelerinde!.

Bunlarin Pesinden Agliyan Tayibin son Demokratik Paketinden haberin vardir?.

Bu son Paketinde, Dininin geregince yasamalarini engelleyenleri cezaya tutmak istemiyormuydu?.

Hadi "Okullardaki" Misirdan gelen Türkiyede Okullara kapak yapilan Dini kitaplarindaki gibi yasamaya kalksalar, ne Cocuklarimiz, nede Ölülerimiz bunlarin ellerinden kurtulabilecekler!.

Bunlari iste Tayyip Son Paketinle Korumaya Soyundu!.

Özellikle soyundu diyorum cünkü, artik Perdesi bile yirtilip, bu Yalanlarini örtemiyor!.

Gercekler Ortada!.

Iyi niyetli oldugunu Düsünmek istiyorum, birde sen sorgula bakalim, kimleri Takip ettigini?.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.