Tekil Mesaj gösterimi
Eski 05.11.13, 21:45   #53
Hasmer
Üye

Hasmer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 6
Ettiği Teşekkür: 89
Aldığı Teşekkür: 260
Rep Derecesi : Hasmer Karimasını arttırmak için doğru yerdeHasmer Karimasını arttırmak için doğru yerdeHasmer Karimasını arttırmak için doğru yerdeHasmer Karimasını arttırmak için doğru yerdeHasmer Karimasını arttırmak için doğru yerdeHasmer Karimasını arttırmak için doğru yerdeHasmer Karimasını arttırmak için doğru yerdeHasmer Karimasını arttırmak için doğru yerdeHasmer Karimasını arttırmak için doğru yerdeHasmer Karimasını arttırmak için doğru yerdeHasmer Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Site İlgimi Çekti Geldim :) (Hasmer)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Insanlikarayan Mesajı göster
Bunu bu sekilde anlatmaya kalkayim!.

Kendim Yurt disinda yasarim!.
74´ten sonra, dogru düzgün Türkce dersi görmedim!.

Türkiye Cumhuriyetinin Kimligini halen tasirim!.
Gercekten bir zamanlar Türkcem Coook berbatti.
Bulundugum ülkede buna baska bir carede yoktu!.

Buradea yorum yapmaya kalktigimda, halen hatalarim oluyor, halbuki burada hem yazarken, hemde yolladiktan sonra, yazimi kontrol etmis olsam bile.

Simdi Türkiye Hüviyetini tasiyan Türkcemize sahip cikmazsa, Baska Uyruklarinmi Türkcemize sahip cikmasini bekleyelim.

Zira Türkiyede simdilik cok Ciddi bir Durumda, "AKP" eline gecirebildikleri Kaymakamligindan TC Harflerini bile söküyor, kimse bunun farkina varmiyor!.

Bizler buna sahip cikmazsak, Tayyip hiiiic cikmaz!.
Insanlikarayan sen nerde oturuyorsun ki Ben türkçeyi katledelim veya herkes dilediği gibi yazsın demiyorum ki sadece yorum ve konular farklı değerlendirilmeli diyorum sen taa nerelere kadar taşıdın konuyu