Tekil Mesaj gösterimi
Eski 05.11.13, 22:10   #56
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131112
Aldığı Teşekkür: 42538
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Site İlgimi Çekti Geldim :) (Hasmer)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Hasat Mesajı göster
İnsanlıkarayan

Hasmere yeterince hoşgeldin dedik bence bırakta faaliyete geçsin biraz bakalım bir yeteneklerini görelim demi ama.
O hooo o, Mektebin yolu coktan unutmus olsak bile, su hayati mektepte halen Ögreniyoruz, Ögretiyoruz.

Bak simdi asagida nasil bir ilerleme var?.

Demek daha ugrasmak lazim bu tablo üzerine?.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Hasmer Mesajı göster
Insanlikarayan sen nerde oturuyorsun ki Ben türkçeyi katledelim veya herkes dilediği gibi yazsın demiyorum ki, sadece yorum ve konular farklı değerlendirilmeli diyorum. sen taa nerelere kadar taşıdın konuyu

Soruna Cevap olarak, Avrupanin Göbeginde, Hessen Eyaletinde. (Almanya)

Ilk Buraya geldigimde, actigim konulari bir Yöneticiye gönderip, gözden gecildiginden sonra yolluyordum. (Tessekkürler, bu kadar sabira)

Temel bilgiler olmus olsada, bayagi Türkcem paslanmis bir durumdaydi.

Bir zamanlar, Arkadaslarimin Ogullarina veya Kizlarina Matematik ve Physik dersi verdikten sonra, Gesamtschule dedikleri okuldada 7 ila 9´uncu siniftakilere Ders vermeye baslamistim, bunlari 2012´ni basinda birakmistim.

Degisen Ders zamanlari, benim ayirabildigim zamanla bagdasamiyordu.

Okul zamanlari geride kalmis olsada, hayat Kursu her güne tabi tutuluyor.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti