Tekil Mesaj gösterimi
Eski 05.11.13, 22:24   #59
Hasmer
Üye

Hasmer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 6
Ettiği Teşekkür: 89
Aldığı Teşekkür: 260
Rep Derecesi : Hasmer Karimasını arttırmak için doğru yerdeHasmer Karimasını arttırmak için doğru yerdeHasmer Karimasını arttırmak için doğru yerdeHasmer Karimasını arttırmak için doğru yerdeHasmer Karimasını arttırmak için doğru yerdeHasmer Karimasını arttırmak için doğru yerdeHasmer Karimasını arttırmak için doğru yerdeHasmer Karimasını arttırmak için doğru yerdeHasmer Karimasını arttırmak için doğru yerdeHasmer Karimasını arttırmak için doğru yerdeHasmer Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Site İlgimi Çekti Geldim :) (Hasmer)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Insanlikarayan Mesajı göster
O hooo o, Mektebin yolu coktan unutmus olsak bile, su hayati mektepte halen Ögreniyoruz, Ögretiyoruz.

Bak simdi asagida nasil bir ilerleme var?.

Demek daha ugrasmak lazim bu tablo üzerine?.

Soruna Cevap olarak, Avrupanin Göbeginde, Hessen Eyaletinde. (Almanya)

Ilk Buraya geldigimde, actigim konulari bir Yöneticiye gönderip, gözden gecildiginden sonra yolluyordum. (Tessekkürler, bu kadar sabira)

Temel bilgiler olmus olsada, bayagi Türkcem paslanmis bir durumdaydi.

Bir zamanlar, Arkadaslarimin Ogullarina veya Kizlarina Matematik ve Physik dersi verdikten sonra, Gesamtschule dedikleri okuldada 7 ila 9´uncu siniftakilere Ders vermeye baslamistim, bunlari 2012´ni basinda birakmistim.

Degisen Ders zamanlari, benim ayirabildigim zamanla bagdasamiyordu.

Okul zamanlari geride kalmis olsada, hayat Kursu her güne tabi tutuluyor.
türkçeyi çok iyi konuşmak ve yazmak istiyorsan her akşam bir tane dizi izle benim azeri arkadaşlarım var onlar mesela dizi hastası sürekli şarkıda dinlerler.Şu an benden daha iyi türkçeleri var
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Kardelen26 Mesajı göster
Hoşgeldiniz
teşekkür ederim hoş bulduk