Tekil Mesaj gösterimi
Eski 06.11.13, 12:03   #60
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161457
Aldığı Teşekkür: 177589
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: "Kızlı Erkekli Aynı Evde Kalıyorlar"

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ala'turka Mesajı göster
Hayır alınacak bişi yok, sen doğru bildiğini elbette söyleyeceksin,
alınanda alınsın,
Ben ak partinin böyle siyaset yaptığını biliyorum, ama ben bunlar için gaza gelmiyorum,
Ben yapılan icraatlara, ülkeye yapılan hizmetlere bekıyorum,
Evet bu konuda tartışılır biliyorum ama ben ülkenin her geçengün biraz daha iyiye gittiğine inanıyorum,
Ne bileyim topumuzu tüfeğimizi, uçağımızı, savaş gemimizi, tankımızı falan yapmamız heycanlandırıyor beni

Senin yazdıklarını görmezden geleyim, yanıt vermeyim, vaktimi çalıyorsun diyorum ama gördükçe delirmemek işten değil..

Yahu sen hiç mi birşey okumazsın? Bir şeyi kaç kez anlatmak gerek sana bilmem ki..

Akp lilerin kendisi bile zaman zaman partilerinin uygulamalarını eleştirirken, sen de bu cengaverlik neyin nesi? Aptal konumuna düşersin, düşüyorsun da. Yanlışa doğru demeyi bırak artık, inan artık senin yazdıklarını kimse kaale almıyor..

İcraatmış.. Çıkar o gözlerindeki bantı, kulaklarındaki tıpayı..

Aslında senin yerin İran gibi şeriat ile yönetilen ülkeler.. Orada çok mutlu olursun, bu ülke sana fazla geliyor..

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.