Tekil Mesaj gösterimi
Eski 06.11.13, 12:26   #13
Paneb
Uzman Üye

Paneb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 29
Ettiği Teşekkür: 3052
Aldığı Teşekkür: 6063
Rep Derecesi : Paneb muhteşem bir gelişmedePaneb muhteşem bir gelişmedePaneb muhteşem bir gelişmedePaneb muhteşem bir gelişmedePaneb muhteşem bir gelişmedePaneb muhteşem bir gelişmedePaneb muhteşem bir gelişmedePaneb muhteşem bir gelişmedePaneb muhteşem bir gelişmedePaneb muhteşem bir gelişmedePaneb muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Terbiyesiz
Standart Cevap: Afedersiniz, Muhafazakar Arkadaşlarım Var.

Tespite ve yorumlara teşekkür ederim ama ayrıştırmayan bir siyaseti bile beceremezken ayrıştırmayan bir toplum istiyoruz. Bu üzücü.
Neden bilmiyorum muhafazakar denince bir üstüme alınıyorum : ) Değilim de, üstelik siyasetim de farklı ama sanırım benim incineceğim nokta bu kendini bilmez dinidarların siyasete yaftaladığı güzel inancımın her hangi bir cümlede kirletilebileceği korkusu. Dinidarlar derken bu forumdaki herhangibirini değil din üzerinden oy maksimizasyonu yapanları işaret ediyorum yanlış anlaşılır diye de niyeyse hep açıklamak zorunda kalıyorum.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Mustafa Akten Mesajı göster

Benim vurgu yapacağım ki, benim anlayışıma göre böyledir; din adına muhafazakar olanlar asla demokrat olamazlar. Hem laik hem Müslüman olunur ama din adına muhafazakar olmakla demokrat olunmaz. Niçinleri nedenleri sorulursa uygun zamanda daha detaylara girerek anlatırım yazarım.

Herkese gün aydın iyi sabahlar olsun.
Yorumunuz için teşekkürler. Ben nedenini sorsam, rica etsem bi de biraz anlatır mısınız Mustafa abi.

-Üstada sormuşlar kırılan kalp yine sever mi?
Üstat da;Evet demiş..
Adam peki demiş,
-Üstadım siz hiç kırılan bardaktan su içtiniz mi?
Üstat da cevap vermiş;Peki sen hiç bardak kırıldı diye su içmekten vazgeçtin mi?
Paneb isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Paneb'in Mesajına Teşekkür Etti.