Tekil Mesaj gösterimi
Eski 06.11.13, 21:59   #9
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 986
Ettiği Teşekkür: 46010
Aldığı Teşekkür: 39580
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Yalan, Dolan, Fitne, Fesat... Üç Kağıtçılar ve 1001 Suratlar.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi paneb Mesajı göster
Yolunuz açık olsun. Pembe gözlüklerim yok ama devrimin tek yolununda kanlı olacağına inancım da yok. Ben paldır küldür ulaşılan bir hedefin daimi olamayacağını söylüyorum, devrim bilinçlendirmektir bence. Sen önce başa geçelim bilinçlendiririz diyorsun (sanırım?) ben önce bilinçlendirin sonra başa geçin diyorum. Tümevarımcılık benimkisi tümdengelimcilik seninkisi gibi. Dediğim gibi yolumuz açık olsun.
Dikkatinden kaçtı galiba; bak ne yazmışım:

Alıntı:
... kurtuluşun kesin, kalıcı ve tek yolunu da DEVRİM olarak görüyorum.

''Kanlı mı olur kansız mı''; hiç umurumda değil.
Yani kansız olacaksa neden olmasın?

Ayrıca ''kanlı mı olur kansız mı'' lafı bu din bezirganlarının manevi babası Erbakan' ındır ve bugün onun kan döken evlatlarına da sanırım onun ağzından ama benim aracılığımla yerinde bir göndermedir.

Kitlelerin bilinçlendirilmesi faaliyetini de zaten elimizden geldiğince ihmal etmeden bulduğumuz her ortamda yapmaya alışıyoruz.

Devrim için ise ille de kitlelerin bilinçli olması gerekmez. Dünya devrim tarihlerine bakarsanız öncüler bilinçli, kitleler öfkelidir. O öfkeli kitlelerin çoğu da okuma, yazma bilmez zaten. Mesele o öfkeyi doğru hedefe kanalize etmekte.