Tekil Mesaj gösterimi
Eski 06.11.13, 23:28   #68
ala'turka
Yasaklı Üye

ala'turka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 15
Ettiği Teşekkür: 2110
Aldığı Teşekkür: 3866
Rep Derecesi : ala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: "Kızlı Erkekli Aynı Evde Kalıyorlar"

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster

Senin yazdıklarını görmezden geleyim, yanıt vermeyim, vaktimi çalıyorsun diyorum ama gördükçe delirmemek işten değil..

Yahu sen hiç mi birşey okumazsın? Bir şeyi kaç kez anlatmak gerek sana bilmem ki..

Akp lilerin kendisi bile zaman zaman partilerinin uygulamalarını eleştirirken, sen de bu cengaverlik neyin nesi? Aptal konumuna düşersin, düşüyorsun da. Yanlışa doğru demeyi bırak artık, inan artık senin yazdıklarını kimse kaale almıyor..

İcraatmış.. Çıkar o gözlerindeki bantı, kulaklarındaki tıpayı..

Aslında senin yerin İran gibi şeriat ile yönetilen ülkeler.. Orada çok mutlu olursun, bu ülke sana fazla geliyor..

Müdür öyle buyurmuş, ben irana gidiyorum, hoşuma giderse dönmem, hakkınızı helal edin
ala'turka isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz ala'turka'in Mesajına Teşekkür Etti.