Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.11.13, 00:49   #71
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 982
Ettiği Teşekkür: 45973
Aldığı Teşekkür: 39540
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: "Kızlı Erkekli Aynı Evde Kalıyorlar"

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ala'turka Mesajı göster
Hayır alınacak bişi yok, sen doğru bildiğini elbette söyleyeceksin,
alınanda alınsın,
Ben ak partinin böyle siyaset yaptığını biliyorum, ama ben bunlar için gaza gelmiyorum,
Ben yapılan icraatlara, ülkeye yapılan hizmetlere bekıyorum,
Evet bu konuda tartışılır biliyorum ama ben ülkenin her geçengün biraz daha iyiye gittiğine inanıyorum,
Ne bileyim topumuzu tüfeğimizi, uçağımızı, savaş gemimizi, tankımızı falan yapmamız heycanlandırıyor beni
Atma be Recep din kardeşiyiz!

Dünyanın en borçlu 4. ülkesi olmuşuz.

Hangi uçaktan bahsediyosun sen?

Şu kaptan Tayyip' in güneş gözlükleriyle pilot havalarında resim çektirdiği pervaneli pırpırımı? Nan onun kaportası, camı falan yerlidir de gösterge tabloları ve motoru yabancı değilse kafamı keserim...

Pırpır nan bu... Jet falan değil:

Bak pırpırlıyo...

Montaj uçak... Motorunu sen yaptın mı, göstergelerini sen yaptın mı? Hayır? O zaman üzerine kaporta geçirmekle mi türk uçağı oluyo bu pırpır?

Atatürk bunlardan daha iyilerini 1930' larda yapıyordu da sizin eskiniz yani DP, durdurdu üretimi...

Ve başbakana bak ha... ODTÜ bunun % 100 yerlisini yapar da Adam ODTÜ' yi düşman bellemiş...

Havalara bak yaaa... Jet olsa anlıcam da pırpırla hava atıyo yahu!

Tüfek diyosun...

Nan ben de yaparım tüfeği de sen hala ordunda Pakistan malı G3 kullanıyo musun?

Ama lazlar otomatik yapıyolar bodrumlarındaki tezgahlarında... Tüfek yapmak iş mi be? Git google da bak lazlar ne muhteşem otomatikler yapmış ki Uzi' ye taş çıkarır...

Savaş gemisiymiş, tankmış...

Unuttun mu İsrail' e verdikleri tank yenileme ihalelerini?

Hangi savaş gemisi? İskeleti, gövdeyi ben de yaparım... Sen bana yerli malı radardan, yerli malı motordan, yerli malı füzelerden bahset...

Şaka yapma artık; valla güldürmüyo...