Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.11.13, 03:44   #2
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 980
Ettiği Teşekkür: 45967
Aldığı Teşekkür: 39531
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Baransu’dan AKP’yi Sarsacak Seks Skandalları İddiası!

Laikler bu pislik gibi yapmadığından kaybediyor.

Ben muhalif gazetecilerden ve CHP milletvekillerinden duydum defalarca ''bize AKP' liler hakkında haberler, CD' ler, bantlar geliyor ama biz 'özel hayatın dokunulmazlığı ilkesi adına ifiş etmiyoruz'' diye.. Uğur Dündar' dan dinledim bunu en son...

Yayınlayın geri zekalılar... Düşman milletin donuna bile giriyor ve her ilkeyi yok sayıp yayınlıyorsa, siz de yayınlayacaksınız! Yoksa ''özel hayat'' adına düşmanın ekmeğine yağ sürer, sonra o ağ gibi yenir, yutulursunuz...

Siz başlamayın... Ama düşman başlamışsa, aynı yöntemle karşılık vermenizi engelleyen hiç bir neden kalmamıştır.

Onlar sizin hakkınızda ne varsa yayınlıyor ve kullanıyorken, siz elinizin altında olanları yayınlamıyorsanız salaksınız!

İşte bunlar bu yüzden kazanıyor...