Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.11.13, 20:39   #83
Slower
Yasaklı Üye

Slower - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 122
Ettiği Teşekkür: 14240
Aldığı Teşekkür: 8657
Rep Derecesi : Slower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisi
Ruh Halim: Cok Dertli
Standart Cevap: "Kızlı Erkekli Aynı Evde Kalıyorlar"

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Yazımda iki seçenek belirttim. Birini seçeceksin artık..

Tekrar edeyim...

--Ya çok cahilsiniz,

ya da

-- kayıtsız şartsız birşeyi koruma ve destekleme amacındasınız.
Siyaha göz göre göre beyaz denildiğinde, bunu diyen kişiye de her türlü sıfat yakıştırılır. Alınmayacaksın. Alınmaman da gerekir.

Bu şekilde yorum yaptığında, zaten bunu kabul etmiş oluyorsun..

Başbakanın diğer kabine arkadaşları bile, şaşırıp; yok bunu böyle demedi, asparagas haber deyip şoku atlatmaya çalışırken, sizin gibi insanların yerinde bir uygulama demesi, aptallıktan da öte aslında..

Bana üvey evlat muamelesi yapıyorsun çok üzülüyorum zoruma gidiyor.
3 günlük dünya bak yarın ölür giderim içine dert olur.
Başka biri bana aptal dese ağzıma geleni söylerdim ama nedeni nedir
bilmiyorum seviyorum seni, değişik bir caziben var. İnsanın hiç kötü bir
şey söyleyesi gelmiyor. Canın sağolsun :8

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi CadII Mesajı göster
Huuuu Çocuk dediğin neredeyse senin yaşında kişiler. 18 yaşındakiler seçme ve seçilme hakkına sahip olabiliyor da, oturdukları evde ne yapacaklarını bilemeyecek yetersizlikteler mi? Üstelik hedefleri olan ve bunu gerçekleştirmek için çalışan gençler bu gençler. Bence sosyal devlet anlayışında insanların özel hayatına müdahale edilmez. Onlara güvenilir, yüreklendirilir. Sosyal bir devlet, karınları doyuyor mu, iyi besleniyorlar mı, çalışma ortamları çalışmaya uygun mu, sosyal aktivitelerde bulunabiliyorlar mı, ısınabiliyorlar mı, okulları bittikten sonra eğitimini aldıkları konularda çalışabilecekler mi, iş güvenceleri var mı diye kafa patlatır, çözüm üretir.

Hiç kimse bütün bunların gençleri korumak için gündeme geldiğini söylemesin. Bu ülkedeki gençler öldürüldü. Öldürenlerin de sırtı sıvazlandı egemen güç tarafından.

Bütün bunlar olurken tek bir sonuç çıkarılabilir. Gençlerden korkuyorlar, hem de çok korkuyorlar.

Televizyonlara çıkıp, gençler hakkında ahkam kesen hiç kimse, onların kılı bile olamaz. Gerçi, kıllar ait oldukları yeri biliyorlar, o ayrı mesele
Sorduğun sorular başka konularda tarşılabilir değişik yerlere çekiyorsun.
Ben kızımın sebebi ne olursa olsun kesinlikle bir erkek öğrenci evine girip çıkmasını istemem Özgürlükleride kısıtlanmaz korkma.
Böyle şeyler benim yaşam standarlarıma ters, metabolizmama aykırı, bünye
kaldırmaz anlatabildim mi ? Sonradan olma muhafazakarım,
hiç modern bir insan değilim ben
Slower isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla