Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.11.13, 22:11   #7
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75963
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Arınç: Çelişkinin Sebebi Ben Değilim!

Hüseyin Çelik bu konuda açıklama yapmış.

Alıntı:
"Sayın Başbakan bu hareketin lideridir, partinin lideridir. Bir ast üst ilişkisi vardır. Arınç ile Başbakan 40 yıllık can ciğer dosttur. Benim tabii ki araya girmem doğru olmaz. Sitem sevgiden doğar. Sayın Arınç ihtiyaç hissetmiş sitemde bulunmuşsa bu sitemdir. Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na sitem ettiğini hiç görmedim. Sayın Arınç, sitem etme ihtiyacı duymuştur. Bu, Sayın Arınç’ın Sayın Başbakan’a sevgisinden kaynaklanan bir sitemdir. Bu kavga değil, ayrışma, küsüşme değildir. Yadırganacak büyütülecek bir şey değildir. Arınç ve Erdoğan’ın sözleri ortadadır."
Sitem etmiş Arınç. Böylesine önemli bir konuda taban tabana zıt düşünen iki kişi ve tabiri caizse itin bilmem neresine kaçıncı kez sokulan bir başbakan yardımcısı...

Nasıl olduysa sonunda kameralar önünde ilk kez isyan ediyor, itibarının ve kişiliğinin ayaklar altına alındığını söylüyor
. Daha sonra başbakanın güvenilir bir siyasetçi olduğundan dem vurup arkasından da ekliyor.

Alıntı:
"Benim görevim Başbakan Erdoğan’ın söylediklerini, mesajlarını olumlu olarak topluma yansıtmaktır. Onun da böyle bir görevi olmalı ki Hükümet Sözcüsü ne konuşuyor ise onu tekzip edecek onu yanlayacak ve onu açık düşürecek bir davranış içerisinde olmamalıdır. Bunu beklemek benim bir bakan olarak hakkım. Ama buradaki konuşmasıyla biz eleştirilerin odağında olduk. Ben itibarımın yıpranmasını istemem. Kişiliğimin yıpranmasını istemem. Böyle basit bir olaydan dolayı beni kum torbasına çevirecek insanlara malzeme vermem istemem" dedi.
Erdoğanın mesajlarını 0lumlu olarak topluma yansıtmakmış görevi. Bu görevinde de sen ve Çelik çok başarılıydınız bugüne kadar. Onun gizli gündeminizi, maskelediklerinizi bu şekilde deşifre etme huyu ilk değil. Sen ve Çelik arkasını toplamak için çok çaba harcadınız. Şimdi ise ikiniz birden pislediniz ve Hüseyin Çelik arkanızı toplamaya çalışıyor sanırım.

Beter olun.

Kişilikten bahsediyorlar bir de ya...

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.