Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.11.13, 07:15   #3
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2013
Yaş: 74
Konular: 540
Mesajlar: 2,814
Ettiği Teşekkür: 21783
Aldığı Teşekkür: 11416
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Cevap: Başbakan Yine Ters Köşeye Yatırdı!-Hatice Kübra-Hadi Özışık

"Başbakan kendisine emanet edilen çocukları korumanın daha makul ve işlevsel bir yolunu bulmalı."

Deniyor yukarıda ki yazı içeriğinin sonunda. Affınıza sığınarak Gençliği Korumak başlıklı bir yazı yazmıştım. Orada Anayasa 58. ci maddesinden söz ederek devletin gençliği nasıl koruyacağına atıf da bulunarak acizane anlatmaya çalışmıştım.

58.ci madde diyor ki, gençlik Atatürk ilke ve inkılaplarının ve müspet ilimler ışığında yetişmesini sağlamak için gerekli tedbirleri alır diyor. AKP sözcüleri maddenin bu bölümünü görmüyor görmezden geliyor..

Onlar Alkolden uyuşturucudan korumadan bahsediyor madde bu konuda devlet gerekli önlemleri alır diyor ama, okul önlerinde uyuşturucu ticaretini bir türlü önleyemiyor.

Madde gençlerin cehaletten kurtulmaları için devlet gerekli önlemleri alır diyor ama, hükümet gençleri cehaletin tam göbeğine oturtacak uygulama ve eylemlerden vazgeçmiyor.

Devlet ile hükümeti karıştırmazsak iyi olur diyeceğim ama bu kadrolaşma ile hükümet=devlet- devlet=hükümet demekten kendimizi alıkoyamıyoruz. Yani işin özü şu; bu AKP'den hiç bir cacık olmaz salata bile olmaz!
__________________
Mustafa Akten Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Mustafa Akten'in Mesajına Teşekkür Etti.