Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.11.13, 21:04   #6
Kartal
Müdavim

Kartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1414
Ettiği Teşekkür: 17569
Aldığı Teşekkür: 24297
Rep Derecesi : Kartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: "Karma Eğitim Doğru Değil"

Bazen benim aklım almıyor!
Bu zihniyetler nasıl birdenbire bu kadar türedi, vardıydıda bataklığın oluşmasınımı beklediler?

Neyin nesi, kimin fesi olduğunu öğrenmek için biraz araştırayım dedim.!
Trabzon doğumluymuş, ayrıca o beğenmediği karma eğitim sayesinde yüksek öğrenim görmüş, aslını inkar eden bir zat çıktı karşıma.

Bu aşağıdaki cümlede bu zata aittir, okuyunca yunan milletvekilinin falan söylediğini sanmayın sakın, muhafazakar, milliyetçi diye geçinenlerin seçtiği bir Türkiye Cumhuriyeti milletvekili.!!

Alıntı:
''"andımıza hergün lanet okuyordum,zihinlerden bir an önce silinip atılması lazım.istiklal marşı her dakika okunmamalı,zaten bestesi de çok kötü."
Bu muhafazakarda bir garip, sorsan bu güne kadar neyi muhafaza ettin diye! ne cevap vereceklerini merak ediyorum.

Milliyetçi geçinenler ise ayrı bir komedi, T.C yazısının kalkmasına, vatan topraklarının ve ekonomik değerlerinin satılmasına, düşmanı bu topraklardan kurtarmış önderine dil uzatanlarla birlikte hareket etmeyi milliyetçilik ile nasıl bağdaştırdıklarını anlatabilirlermi acaba? Arap özentiliğinin milliyetçilik olduğu nerede yazıyor?
Sırada bayrak var, sonrasına bakacaklar, sende hep onlara bakacaksın.!!
Sonrasımı diye sordun?
Sonrasını tarihe bak kurtuluş savaşımız öncesi nasıldı öyle olacak milliyetçi muhafazakar kardeşler, durmak yok yola devammm.
Kartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Kartal'in Mesajına Teşekkür Etti.