Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.11.13, 11:11   #402
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44579
Aldığı Teşekkür: 75965
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Günün İçinden...

Bugün 11 Kasım 2013 pazartesi, Banemin iyi bir hafta diler...

Nasıl iyi olacaksa? Kavas'ın biri dün kendisini protesto eden vatandaşa "kavas" deyip tehdit etti. Fırça bıyıklı bu zata ben de onun dediği şekilde "Kavas" diyorum sadece. Hem de önde gideni...

Ahlaktan dem vurup, ahlak bekçiliğine soyunanların atadıkları valilerin, listelere yerleştirdikleri ve seçtirdikleri vekillerin ahlak anlayışı bir şekilde gün yüzüne çıkıyor. Zaten "ahlak ahlak" diye dolaşan başlarındaki şahsın ahlakını da biliyoruz. Çiftçiye "ananı da al git" derken, oğulları gemicik filosu kurarken, altın ticareti yaparken, servetlerine servetler eklerken ne kadar ahlaklı oldukları malumumuz.

Yurdışı gezisinde yine durmadı ve halkının özel yaşamının kendi teminatı altında olduğunu söyledi. Meşru yaşam varmış, gayri meşru yaşam varmış ve işte tam bu noktada da onların üzerine düşen görevler varmış.

O zaman ilk önce dün Akit gazetesine tam sayfa ilan veren gayri meşrulardan başlasana. Vatandaşına "*****" diyen valinden, bu ülkenin kanını emen sülüklerden, tüm değerlerini peşkeş çekenlerden, bölücülere çanak tutup palazlandıran vatan hainlerinden, 12 yaşında çocuğa tecavüz eden memurlardan, dini siyasi malzeme yapıp din üzerinden bu halkı kandıranlardan vb. bir sürü gayri meşrulardan başlasana.

Ucu sana dokunmaz nasıl olsa. Sen %50 aldın ve meşrusun ya kendince...

Ağlak Arınç son günlerde neredeyse beni de ağlatmayı başarıyordu. O nasıl bir ezikliktir, nasıl bir dışlanmadır, nasıl hiçe sayılmaktır? Fotoğraf karelerine yansıyan ağlamaklı halleri dokundu bana ya! içimden "beter ol" diyesim geldi hep ama bastırdım bunu ve seslendirmedim. Hele
başbakanına bir çuval laf ettiği halde, "Arınçla görüştünüz mü?" diye sorulunca kendisine, "ne görüşeceğim onunla" diyerek seni adam yerine koymaması, üzerine tüy dikti sanırım.

Siyasetten sıkılmaya mı başladınız. O zaman gelin hep beraber Barbi bebekleri kınayalım. Şimdi "neden kınayacamışız ki*" diye sorduğunuzu duyar gibi oldum. Yahu herifler Jennifer Lopez 'in Barbi bebeğini yapmışlar 3 değişik versiyon olarak ama üçünde de Lopez 'in kalçaları traşlanmış. Eee' kalçalar çıkınca Lopez 'den geriye ne kalır ki? Bizler kınamayalım da kimler kınasın dimi ama.

Dün derbi vardı ve Galatasaray Kadıköy de Feneri yenemeyişinin 14. yılını kutladı. Maçın şekline, şemaline veya 14 yıllık geyiğine sarmayacağım da Sabri Reizin kulübede gördüğü karta hayran oldum. Adam sahadayken tribünde seyirci sakatlıyor, kulübedeyken sarı kart görüyor. Korkunç! yetenek valla...

Kasım 11 ve hala harika bir hava var İstanbulda. Sonbahar gelmeden kışa gireceğiz sanırım bu gidişle. güzel havanın tadını çıkartmak lazım ilerde ararız bugünleri. E o zaman ben uzatmadan daha fazla kendimi atayım dışarılara.

Kendinize iyi bakın, benden hayır yok size ona göre...

Banemin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
11 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.