Tekil Mesaj gösterimi
Eski 12.11.13, 17:20   #27
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131088
Aldığı Teşekkür: 42527
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Yine Ben Geldim :)) Korkmayın Forumdaşlar Ben Sizin Dostunuzum (Mest

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Mestra Mesajı göster
Bebek büyüdü kocaman oldu 1 yaşını geçti adı da Hakan oldu )

Bu da benim minicik küçücük ayrı kalma sebebim )
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Mestra Mesajı göster
hahahhaha hiç dikkatimi çekmemişti ayak tırnakları harikasın real
Yemek yemiyo ki sadece böyle domates salatalık onlarıda yutmuyo zaten ancak süt içsin sıpa.

çok büyümesin ama anne desin istediğini söylesin bunun gibi odadan çıkınca arkamdan Ebrrrrrrruuuu diye ağlamasın bide rrr lere basarak bağırıyo nasıl bebekse )
Resimi gördügümden sonra, hemen Net´te arastirma yapip, agzinin tadini biliyor, unun icin Orada yemek yemiyor diyecegim geldi.

Baydöner´in Sikayet tablosuna bir göz attinmi?.

Simdi bu yazima bakipta, sakin Burger-King´e veya Macdonald´a götürmeye kalkma, onlar daha beter.

Hosgeldin Hakan.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.