Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.11.13, 00:36   #8
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 989
Ettiği Teşekkür: 46045
Aldığı Teşekkür: 39618
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Ahlâk Bekçiliğine Soyunan Vali’nin İlginç Hikâyesi! | Rahmi Turan

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Insanlikarayan Mesajı göster
''Benim Valim''

"Benim Polisim"

"Benim Yargicim"

"Benim ..........."

Ne bu yahu, Hangi Hoca Nikahini kiymis?.

Allah Belasini vermeden, Secimlerden sonra, "Bunun Hakimi Olmayan", "Insallah", CÜmbüs Cemaatin Cezasini verir!.

Onlar kendilerini devletin memuru değil de Tayyip' in malı görüyorsa bize de sadece onları mal saymak düşer. Kendileri karşı çıktı da biz onları Tayyip' in malı olarak görmeyiz mi dedik...

Bir insan benim ailem, benim arabam, benim arkadaşlarım, benim amcam falan filan der ama...

Bir başbakan kendini padişah yerine koyum devletin en tepesindeki insanı kendi malı yerine koyuyor ve o mallar da bundan haz alıyorsa onlar için yapacak fazla bir şey yoktur.

O yaşa gelmiş ama hala kişiliğini bulamamış insanlar, ancak birilerinin malı olarak kalırlar...

Bir gün 'mal sahibi' gider ama...

O zaman ne olur, Allah bilir artık!