Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.11.13, 10:24   #1
Cansuyu
« Gün Batımı »

Cansuyu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1857
Ettiği Teşekkür: 20107
Aldığı Teşekkür: 34522
Rep Derecesi : Cansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Neseli
Standart Başbakan’ın Valisi! | Tokmak

Başbakan Erdoğan “Benim Valim’‘ deyip duruyordu ya… Adana Valisi Hüseyin Avni Coş, tam da onun valisi çıktı!
Halkı haşlamayı, vatandaşları fırçalamayı Başbakan’dan öğrenmiş olacak!
Vali Bey, 10 Kasım töreninde kendisini protesto eden bir vatandaşa çok sinirlenmiş ve makam aracından inip polislere göstererek “Alın o *****ı!” diye bağırmıştı. (*****, kendi karısını pazarlayan “Pezevenk” anlamına geliyor.)
Vatandaşı “*****” yapan Vali, bununla da yetinmeyip 10 kişiyi gözaltına aldırdı ve bunların 9’una 182’şer lira para cezası kestirdi. Yani hem hakaret, hem ceza!
Başbakan’ın Valisi’nin adaleti böyle!
Vali’den küfür yiyen Emekli Ümit Mutlu “Vali eliyle beni işaret ederken baktım, o anda gözlerinin içindeki kin ve nefreti gördüm. Vali’nin kimyası bozulmuştu. Acıdım” diyor.
Adana Valisi, Başbakan Erdoğan‘ın, kızlı-erkekli öğrenci evleri konusunda yaptığı sert açıklama üzerine “Başbakan’ın sözlerini emir telakki ederim” deyip ortaya fırlayarak ahlâk bekçiliğine soyununca vatandaşların protestolarına sebep olmuştu.
Şimdi bu küfürcü Vali’nin görevden alınması isteniyor.
Alınır mı dersiniz? Bence alınmaz! Eğer alınırsa bu büyük sürpriz olur.
Hüseyin Avni Coş, yıllar önce mülkiye müfettişi iken, İstanbul Belediyesi’nde Tayyip Erdoğan ve mesai arkadaşları hakkındaki yolsuzluk iddialarını soruşturup lehlerine rapor vererek onları aklamıştı.
Böylece Tayyip Bey’in mükâfatına mazhar olan Hüseyin Avni Coş, önce Kırıkkale, sonra Aydın ve daha sonra da Adana Valisi yapıldı.
Başbakan’ın Valisi’ni kim görevden alabilir ki? Sıkar biraz!

Sözcü

Cansuyu isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Cansuyu'in Mesajına Teşekkür Etti.