Tekil Mesaj gösterimi
Eski 16.11.13, 01:42   #2
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 982
Ettiği Teşekkür: 45973
Aldığı Teşekkür: 39539
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Tayyip’in Son Çaresi, Barzani!.. | Mehmet Türker

Konuyu görünce okuyup cevap yazacaktım ''denize düşen yılana sarılır'' diye...

Yazar baştan tak diye çakmış zaten; diyor ki:

Alıntı:
Denize düştü, Barzani’ye sarıldı!..
Geri zeka, kürt oylarına umut bağladı zora düşünce. Geçenlerde bir defa daha son genel seçimlerde Doğu ve Güneydoğu' daki seçim sonuçlarına bakmıştım. BDP ve AKP bu yöreyi silmiş süpürmüş...

Şimdi tam hapı yuttuğunun resmidir artık. Tam panik havası... Memleketi tüm milli alt yapımızı satarak perişan etmiş ve ülkeyi dışarıdan yüksek faiz için gelen sıcak para ile ekonomik olarak ayakta tutmaya çalışıyordu.

Anlaşılan o ki, ABD bunu tamamen silmiş ki normaldir silmesi... Şimdi kendi aralarında kavgaya düştüler... AKP-Cemaat kavgası; AKP içide dövülen bakanlar, Arınç ve Cemil Çiçek' in açıklamaları falan...

Bu Tayyip tamamen ama tamamen sadece ekonomi üzerindeki hakimiyetini kaybetmekle kalmamış; aynı zamanda siyaset üzerindeki hakimiyetini de yitirmiş...

Geri zeka, sadece yüzde bir kaç oranında BDP/PKK' dan oy çalma derdinde...

Tayyip be... Sen yanmışın 'arkadaş'... Yeminle yanmışın sen...

Ve biz hep üstlerine üstlerine...

Bu sosyal yaşamımıza son saldırışları da ''gitmeden şeriat adına ne yapsak kardır'' düşüncesinden...

Sen Şeriat adına ne halt edersen et, biz sileriz Tayyip, sen merak etme...

Ne demiştim?

''Tayyip; sen yanmışın...!!''