Tekil Mesaj gösterimi
Eski 17.11.13, 20:12   #22
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131111
Aldığı Teşekkür: 42538
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Merhaba Ben Pesimist...

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Hasat Mesajı göster
Aşkolsun insanlıkarayan ya orda rezil olan bendim o kadar yeri okudunda bi güvenliğin kafasınamı takıldın yani

bizim kız gelir bugün pazarya iş güç daha hem yemek yapıp hem laf yetiştirecek kadar ustalaşmadı garibim

Yemezleeeer.

Merdiven arasindan gördügün Bekciye/Güvenlige, Ayakkabiyi isabetli atmissindirda, tam belli olmasin, seni suclu bulmasin diye, kendini Merdivenlerden asagiya yuvarlamissindir.

Ben senin yerinde olsam, yan tarafta duran Saksiyida pesinden yollardim. :8

Ne ariyor O IT, Merdiven boslugunda?.

Merdiven bölümünde, yan taraftanda gayet iyi Merdivenden gelen sesler duyulabilinir, illa asagidan yukariya bakmasi gerekmez!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla