Tekil Mesaj gösterimi
Eski 18.11.13, 12:04   #188
Canan
Çiçekci kız

Canan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Mar 2011
Konular: 5976
Mesajlar: 25,788
Ettiği Teşekkür: 100617
Aldığı Teşekkür: 141448
Rep Derecesi : Canan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Haftalık Burç Yorumları (2013)


Haftalık Burç Yorumları

(18 - 24 Kasım)
Bugün iş hayatınızda sorumluluklarından kaçan mesai arkadaşlarınızın kurnaz tavırlarına sessiz kalmayacaksınız. İyi niyet ve merhametinizi suiistimal etmelerine izin vermeden sezgilerinizin sizi yönlendirdiği şekilde hareket edecek ve her kuşun etinin yenmeyeceğini iyi bir dersle bu insanlara öğreteceksiniz. Özel yaşamınızda ise uzun zamandır devam eden problemleri ne kadar mücadele etseniz de karşı tarafın aynı tavrını sürdürmesi sonucunda tek taraflı hiçbir şeyi düzeltemiyor olmanın çaresizliği sizi keskin kararlar almaya yöneltebilir. Kararlarınızı kendinize haksızlık etmeden yapmalısınız.

Gökyüzünün sizlere mesajı ‘’Büyük Düşünün’’ Hedeflerinizi arzu ve isteklerinizi yüksek tutun ve kendinize yeteneklerinize her şeyden önemlisi inancınızın kuvvetine güvenin ve hedeflerinizi gerçekleştirmek için ruhunuzda var olan iletişim gücünüzü sonuna kadar kullanın. Kararlarınızın duygularınızın netleşeceği çözüm odaklı hareket edip her anlamda kazançlı çıkabileceğiniz günlerdesiniz. Bugün özel yaşamınızda da sessizliğiniz birlikte olduğunuz insan tarafından alt etmiş olmanın galibiyeti gibi değerlendirilirken siz de onun gerçek yüzünü görmüş olmanın verdiği cesaretle ilişkiye son noktayı koymak için düşüncelere dalabilirsiniz. Suskunluğunuz gelecek olan büyük fırtınanın habercisidir aslında…


Bu hafta işinizle ilgili önemli fırsatlarla karşılaşabilir düşüncelerinizi hayata geçirecek fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. İnandığınız doğruların savunuculuğunu yapmanın getirdiği haklı galibiyet ve başarıyı deneyimleyeceğiniz özel bir aydasınız. İş hayatınızda her türlü gelişmeye fikre açık olmalı ve düşüncelerinizi özgür bırakmalısınız. Maddi konularda iş birliği içinde olduğunuz kişilerden kazançlı çıkacak ve bu anlamda oldukça iyi bir birikim yapabileceksiniz. Paranızı bankada değerlendirmek yerine yatırımlara yönelerek çok daha iyi sonuçla elde edebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise özellikle evli İkizler eş ya da sevgilinizle ilişkiniz yaşamınızda birinci sırada olacak. Uzun süredir sabrettiğiniz konularda isyan bayrağını çekebilir ve ilişkinizi sorgulayarak haksızlığa uğradığınızı düşündüğünüz tavırlarını düzeltmesi için eşinize ciddi bir uyarı yapabilirsiniz. Kıskançlıkların sebep olacağı tartışmalara karşı ise tahammül göstermeniz oldukça güç. Bu süre içinde bekar İkizler kısa süreli ilişkiler içine girmekten uzak durmalı anlık heveslerle duygularınızı birbirine karıştırmadan hareket etmelisiniz.


Bu hafta iş ve özel yaşamınızda bir çok değişiklikle karşılaşabilirsiniz. Beklentileriniz ve yaşadıklarınız arasında ki dengeyi kurmakta zorlanabilir karar verme aşamasında güçlük çekebilirsiniz. İş hayatınızda arkadaşlarınız aracılığı ile olumlu gelişmeler yaşayacak maddi manevi çok daha iyi şartlara kavuşma imkanını elde edeceksiniz. Bu ay yeni bir yerleşim söz konusu olabilir yeni bir eve taşınabilir ya da ofis değişikliği yaşayabilirsiniz. Haftanın son günlerine doğru ise ailenizi ilgilendiren konular da yaşanacak gelişmeler söz konusu kardeşlerinizle uyumlu hareket etmenin getireceği ortak kazançlar aranızda ki bağı kuvvetlendirirken kendinizi daha güvende hissetmenizi sağlayacaktır.Duygusal hayatınızda yaşanan tutarsızlıklar yüreğinizde ki korkuların dengeleyememeniz enerjinizin düşmesine ve gereken performansı sergileyememenize sebep olmakta. Var olan sorunları çözmek için Ay’ın ilk haftasını iyi değerlendirmeli ve yüreğinizde biriken her şeyi açıklıkla birlikte olduğunuz insanla konuşmalı bitirmeniz gereken bir ilişkiyi sürdürmek yaralarınızı derinleştirmekten öteye gitmeyecektir. İşinizle ilgili konularda ise hafta sonuna kadar olan süreçte işinizle ilgili önemli karar ve girişimleri ile birlikte harekete geçmelisiniz. Yaratıcı yönünüzün ön plana Çıktığı bu süreçte kariyer hayatınızda hızlı ve istikrarlı bir başarının içinde olabilirsiniz. Beklediğiniz bir terfi yada başvurudan olumlu sonuç alabilir güçlü bir başlangıç yapabilirsiniz. Bekar ve beraberliği olmayan Aslan’lar ise ayın ilerleyen günleri ile birlikte aşk hayatınızda duygusal bir yakınlaşma aşka dönüşebilir…
Gökyüzü haftanın ilk günleri duygularınızı kontrol etmekte bir hayli zorlanacağınıza ve kendinizi doğru sözlerle ifade edemeyeceğinize işaret etmekte. Yakınlarınız ve hayatınızda ki özel insana yaklaşımınız duygularınızdan farklı olabilir ve ilişkilerinizi ciddi bir çıkmazın içine sokabilirsiniz. Bu süre içinde işinizle ilgili konulara yönelmeli ve yakınlarınıza ani çıkışlar da bulunmamak için kendinizi sakinleştirmeye çalışmalısınız. Fakat özel yaşamınızda birlikte olduğunuz insanın arkadaşları ile vakit geçirmesi sizi ihmal ediyormuş düşüncesinin zihninizde belirmesine ve ona karşı pekte hoş olmayan sözler söylemenize sebep olabilir. Yersiz kıskançlıklar ikinizi üzmekten başka bir işe yaramayacaktır. İşinizle ilgili ise finansal konularda karlı çıkacağınız gelişmelerle moral bulacaksınız. Popülerliğiniz ve tanınırlığınız artacağı bu dönemde sosyal ilişkilerinize bir hayli önem vermeli ve düşüncesizce sarf edilecek kelimelerden kaçınmalısınız.
Bu hafta adeta tepeden tırnağa yenilenecek arınacak ve hürriyetinizi ele aldığınızı hissedeceksiniz. Zihninizi bulandıran sizi ruhsal ve bedensel olarak yoran tüm enerjiler çıkıp gidiyor hayatınızdan bu hafta sizler için sevindirici gelişmeleri müjdelemekte. Özellikle işinizle ilgili konularda yaptığınız görüşmelerden olumlu sonuçlar alabilir geçmişte yaptığınız fakat beklediğiniz cevabı alamadığınız ikili görüşmelerin önemli faydalarını yaşayabilirsiniz. Bu süre içinde disiplinli davranmayı elden bırakmamalı ve başladığınız her işin sonunu getirmek için gayret göstermekten çekinmemelisiniz. Özel yaşamınızda ise eşinizle ilişkiniz yeni bir boyut kazanabilir fiziksel olarak kendinize biraz özen göstermeniz kaybettiğinizi düşündüğünüz heyecanı size tekrar kazandıracaktır. Bekar Terazi’ler sizler ise çekiciliğinizle karşı cinsin üzerinde çok olumlu etkiler bırakacak ve hayranlarınızı arttıracaksınız. Fakat kalbiniz en doğru seçimi yapacak ve heyecan huzur sevgi dolu bir beraberliğe adım atmanızı sağlayacaktır.

Yeniden yapılanacağınız özünüzde var olan yüksek enerjiyi fiziksel ve ruhsal olarak ortaya çıkarabileceğiniz güzel ve keyifli bir süreç karşılamakta sizleri. Hayatınızın en özel ve güçlü olacağı bu dönemde kendinize güvenmeli hızlı düşünüp kararlar alarak beklemeden uygulamaya geçmelisiniz. İşinizle ilgili konularda ufak tefek aksaklıklar gecikmeler söz konusu olsa da hafta sonuna doğru gelişmeler hızlı ve olumlu yönde olacaktır. Korku ve kaygılarınızı bir yana bırakın ve bu yüksek enerjili süreci iyi değerlendirerek hareket edin. Özel yaşamınızda ise aşkın ve tutkunun yoğun olacağı romantik gelişmelerle moral bulup güven tazeleyeceğiniz özel zamanlardasınız.

İş ve özel yaşamınızda isteklerinizi gerçekleştirebiliyor olmanın mutluluğunu deneyimleyeceksiniz. Bu haftayı sizler için özel kılan ise seçimleriniz. Kişisel olarak kendinize vereceğiniz değer ve sezgilerinizin sesine kulak vererek ilerlediğiniz takdirde olumlu sonuçlar alabileceksiniz. Enerjiniz yükseliyor kaybettiğiniz heyecanları coşkuyu yeniden yaşayabileceğiniz bu günleri iyi değerlendirmeli ve kendinize yaptığınız bir yatırım olarak görmelisiniz. Zorluk çektiğiniz hemen her konuda güçlü gezegen etkileri ile başarıya ulaşacaksınız. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin baskıcı ben merkezli tavrı ilişkinizi özel olmaktan çıkaralı oldukça uzun bir zaman oldu. Fakat sizin yeteri kadar cesareti gösterememeniz ilişkiyi bu günlere kadar getirdi. Gizli kalmış bir çok olayı öğrenecek ve yola tek başına devam etme kararı alarak yeni başlangıçlara doğru yöneleceksiniz.

Gökyüzü haftaya problem yaşadığınız insanlarla yaşanacak gelişmelere işaret etmekte. Dürüst ve ne istediğinizi bilen tavrınız karşınızda ki insanlarında dürüst davranarak sizinle aynı değerler üzerinde hatalarının farkına vararak kabullenmiş bir tutum içinde olacaklarını göstermekte. Maddi olanaklarınızın kuvvetleneceği bu dönemde kayıp ve riskli işlere karşı dikkatli olmalı özellikle daha önce iş yapmadığınız insanlarla iş ilişkisi içine girmemeye finansal birliktelikler kurmamaya özen göstermelisiniz.. Doğru yerde doğru zamanda olmanın getireceği şansları en iyi şekilde kullanacak özellikle maddi konularda önemli gelişmeler kaydedeceksiniz. Beklentilerinizi hedeflerinizi belirleyin ve ilerleyin. Ufak tefek zorluklar söz konusu olsa da kazanan siz olacaksınız. Kendinize inancınız sizi şu anda bulunduğunuz noktadan çok daha farklı yerlere taşıyacaktır.

Hayatınızı yeniden yapılandırabileceğiniz sessiz çığlıklarınızı duyurarak isteklerinizi gerçekleştirebileceğiniz özel bir aydasınız. İş hayatınızda elinizdekileri akıllıca değerlendirerek kendiniz için daha iyi şartlar oluşturabileceğiniz bir dönem. Bu süreçte zam ya da terfi alabilirsiniz yeter ki cesaretli davranın. Sürekli ertelediğiniz ya da uygun ortamı bulamadığınızdan dolayı ifşa edemediğiniz görüş fikir öneri ve projeleriniz için başlangıç zamanıdır şimdi. Bir an evvel harekete geçin ve gökyüzünden aldığınız gücü yaşamınızın her alanına başarı ile yansıtın. Maddi konularda iş hayatınızda ki girişimleriniz olumlu sonuçlar verirken sizi bir adım daha öteye taşıyacak yeni şartlar yeni oluşumlar içinde bulacaksınız kendinizi. Özel yaşamınızda ise evli Kova’lar eşinize adil davranmalı ve sevginizi ifade etmeli ona daha fazla vakit ayırarak yüreğinizde ki yerini ona tüm benliğinizle hissettirmelsiniz. Bekar Kova’lar hayal ettiğiniz o dürüst insan hiç beklemediğiniz bir şekilde aniden yaşamınıza girebilir.


Hafta boyunca İş ve özel yaşamınızla ilgili önemli kararlar almamalı ve bu konularda duygusal davranmamaya özen göstermelisiniz. Ruhsal ve fiziksel enerjinizin yükselmesi ile birlikte iş hayatınızda başarılı çıkışlar elde edebileceğiniz fırsatlar söz konusu; Fakat birlikte çalıştığınız fikir ve görüşlerine önem verdiğiniz insanların uyarılarını dikkate almak kaydı ile. Her şeyi ben bilirim tarzında hareket ederseniz beklemediğiniz olumsuz sonuçlarla karşılaşmanız mümkün. Özel yaşamınızda ise bir takım karışıklıklar söz konusu olabilir, Eş ya da sevgilinizin kulağına çalınan çok ta hoş olmayan sözler tartışmalara neden olabilir. Anlamadan empati kurmadan hareket ederseniz ilişkinizi büyük bir çıkmazın içine sokabilirsiniz dikkatli davranın.

Astrolog Şenay YANGEL

__________________


Canan isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
7 Üyemiz Canan'in Mesajına Teşekkür Etti.