Tekil Mesaj gösterimi
Eski 19.11.13, 22:25   #1
Mathematician
Kroniköğrencideğilartık:D

Mathematician - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 298
Ettiği Teşekkür: 12966
Aldığı Teşekkür: 17543
Rep Derecesi : Mathematician işlenmemiş cevherMathematician işlenmemiş cevherMathematician işlenmemiş cevherMathematician işlenmemiş cevherMathematician işlenmemiş cevherMathematician işlenmemiş cevherMathematician işlenmemiş cevherMathematician işlenmemiş cevherMathematician işlenmemiş cevherMathematician işlenmemiş cevherMathematician işlenmemiş cevher
Ruh Halim: Cok Yorgun
Standart Un Helvası Yapmama Yardım Edecek Birileri Aranıyor. :)

Eyyy forum arkadaşlarım dostlarım, ey mutfakta bir şeyler yapmayı sevenler. Şu garibe bir yardım edin.

Yarın akşam un helvası kavuracağım. Daha önce birkaç kez yapıp komşularımıza dağıtmışlığım var. Yiyenler beğendiklerini söylemişti. Benim yüzüme karşı öyle demiş de olabilirler bilemiyorum.

Ancak ben hep az miktarlarda yapıyordum. Şimdi ise 30-40 kişilik yapacağım. 50 bile olabilir. Ve bu kadar kişi için hangi miktarlarda un ve yağ kullanacağımı bilemedim. Daha önce deneyenler bir zahmet el atarsa çoookkk sevinirim. Bir de ben süt kullanmıyordum. Sütle nasıl oluyor?

Offf offf ben ne edem , nerelere gidem. Bir alnımın akıyla çıkaydım şu helva işinden.