Tekil Mesaj gösterimi
Eski 20.11.13, 12:51   #3
Dilaver
Moderator

Dilaver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 413
Ettiği Teşekkür: 18755
Aldığı Teşekkür: 20033
Rep Derecesi : Dilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Uykucu
Standart Cevap: “Ulan Hepiniz Oradaydınız Be!” | Mehmet Türker

O gece orada malum şahsa yapılan tepkilerden sonra, önce Serdar Ortaç ''Bu devirde Kimse Padişah Değil'' şarkısının sözlerini değiştirerek, ''Bu vatan bizim ellerin değil'' diyerek şarkısını okuyor.. Sonra hep beraber ayakta 10. yıl Marşı söyleniyor..

Ayakta söyleyenler arasında İbrahim Tatlıses'te var, Kadir İnanır'da, Adnan Şenses'te...

Ben videoyu izledim tekrar.. Adnan abi uçuyor vallaha marşı söylerken.. Yıllar yıllar sonra benzinliklerine ruhsat almak için belki de , rte ci oluverdi.. Beraber ıslandılar o çıkar yağmurlarının altında....

Kimi akil adam oldu Kadir İnanır gibi, kimi daha dün düet yaptı, göz yaşı döktü Diyarbekir'de İT! gibi..

İki yüzlülüğün ''izdüşümünü'' izliyorum yıllardır, bilmem benden başka gören var mı ??

Cnn Türk'te, Soner Yalçın'ın ''Oradaydım'' programından alıntı yapılan bir videoydu izlediğim.

Bir hanfendi ki şahsın o akşam masasında olan en yakınında olan kişiydi bu hanım, konuşmasının sonunda şöyle bir ifade kullanıyordu (marşı söyleyenlere, sözde eleştirisini yaparken)... :

...... huşu içerisinde ayakta, elini kolunu sallayarak 10.Yıl marşı okuyor ve ee dehşet verici bir görüntü tabi.. Seçkinler bunlar (seçkin kişiler), bir ee sokakta kendini kontrol edemiycek insanlarda değil bunlar....

Haklısınız hanımefendi, sizler gibi seçkin, aristokrat olamadım hiç.. Sokağa çıkmayın o yüzden seviyeniz düşmesin.. Sonra maazallah benimle falan karşılaşırsanız, acırım size.. Cilalı salonlar sizin olabilir ama ''sokaklar bizimm''....

Tanrılar, erkeklerin ''balıkta'' geçirdiği zamanı ömründen saymaz. (Babil Atasözü)
Dilaver isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
10 Üyemiz Dilaver'in Mesajına Teşekkür Etti.