Tekil Mesaj gösterimi
Eski 20.11.13, 16:28   #8
Dilaver
Moderator

Dilaver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 413
Ettiği Teşekkür: 18755
Aldığı Teşekkür: 20033
Rep Derecesi : Dilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Uykucu
Standart Cevap: “Ulan Hepiniz Oradaydınız Be!” | Mehmet Türker

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Kılıçdaroğlu'da dünkü parti grup toplantısında A.Kaya'yı öve öve bitiremedi. Neymiş? Devrimciymiş. Neyin devrimcisi? Resmen açıktan PKK ya destek veren biri değil miydi?

Birkaç oy alabilmek, şirin görünmek adına neler yapılıyor..
Yazıklar olsun.. Yakında kahraman da ilan edilir.

Alayının köküküne kibrit suyu..

Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Büyük Ödülü, bu yıl müzik alanında Ahmet Kaya'ya verildi.

Önce ödül, ardından dillendirilmeye başladı ağızlarda.. Valla olur mu olur, hiç şaşırmam hem de..
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ZeZe Mesajı göster
Kılıçtaroğlu'ndan beklediğim bir şey. Hiç şaşırtmadı beni. CHP'nin sessizliği de keza öyle. Körler sağırlar birbirini ağırlıyor diyordum her zaman. Hiç şaşırtmadılar. Tüm milletvekilleri de dahil olmak üzere. Bu tutumu protesto etmiyorlarsa parti içinde onların da AKP'lilerden hiç farkı yok gözümde.
ZeZe yazdıklarına baştan sona kadar katılıyorum. Yalnız bir nokta var herkesin dikkat etmesi gereken.. Onlar hep söylediler, ısrarla söylediler hem de.. Ne dediler?

-Biz Yeni CHP yiz..

Onlar eski CHP'yi bu sözlerle bir anlamda red ettiler. Vekiller içinde pek çoğu ilginç denecek çıkışlar yaptılar beyanatlarında.. Sadece küçük bir azınlık Emine Ülker Tarhan, Muharrem İnce, İsa Gök ve bir kaç kişiyi daha CHP li olarak tanımlayabilirim. Geri kalan tümü yeni chp li..

Hal böyle olunca, kaç defa yazdım ben forumda Bu Kemal abi yanlış adam, Soros'un adamı dedim.. Yeni chp aslında dış güçlerin CHP içine enjekte ettiği kadroların partiyi ele geçirmesi ile güçsüzleştirme ve CHP yi yok etme çalışmasıdır, desteklenmemelidir (tabi kelime kelime böyle yazmadım da, konuya cevap yazanlar hatırlayabilir )

Kemal abiyi hatırlarsanız, Fransa'ya gittiğinde konudaki malum şahsın mezarına gidip çiçek bırakmıştı..

Acaba bir şehit mezarını ziyaret edip (Fatiha'dan geçtim) bir çiçek bıraktı mı hiç, diye yazılı olarak düşünmeye kalksam, demogoji yapmakla suçlanabileceğim için, hiç düşünmüyorum :8

Şu olanlara senin gibi ben de hiç şaşırmıyorum.

(Burdan ötesi kimseye hitaben yazılmamıştır )

Aslında bizler için en büyük tehlike akepe değil.. O tehlike zaten bilinçli herkes tarafından vakıf olunan bir konu..

Asıl ve en büyük tehlike, düzen içinde yer alan sözüm ona akepe muhalifi partiler.. Sandık başına gidildiğinde iktidara karşı muhalefete atılan oyların aslında sistemi kuran ve (iktidarda ki partiyi ) yöneten güçlerin işine yarayacağını görememek büyük tehlikedir..

Mhp, Chp ve İşçi Partisi söylediğimin tam karşılığı olan partilerdir.. Bu partiler, özellikle CHP ve MHP dış güçler tarafından, yönetim kadroları mason, CIA ve diğer istihbarat örgütleri hesabına çalışan işbirlikçiler tarafından desteklenerek, ele geçirilmiştir.

Chp içindeki Sezgin Tanrıkulu'nun CIA işbirlikçisi olduğunu herkes bilir yani bilmek öğrenmek isteyen.. Ve o kişiyi Kemal abi özellikle İstanbul (yanılmıyorsam 2. bölge) 2. sıraya koyarak seçtirdi.. 1. sırada kendi vardı, S. CIAkulu pardon Tanrıkulu'nun seçtirilmesi ya da seçilmesi bankoydu yani..

Mhp de ise en büyük işbirlikçi, ülkücüleri sokağa salmıyor masalları ile partiyi pasifize eden genel başkanlarıdır..

Zaten başkanlık seçimleri sırasında şimdiki Mhp Genel Başkanının, bizzat başbakan tarafından Meral Akşener'in önünün kesilip, desteklenmesi benim için Mhp içinde başka isim aramamak için yeterlidir.

MİT e yazı yazıp, ben sizin görevliniz miyim, diye soran ve gelen cevabi kağıt parçasını eline alıp, bakın ben Mit görevlisi değilim, diyen bir genel başkan...

Mhp de ki Genel Başkana kesin itaat geleneği yüzünden, aykırı sesler hemen ihraç edilir partiden.. Kendiliğinden gidenler de dönek damgası yer partililerden..

Oysa aklı selim sahibi, sorgulayan bir insan yanlışı gördümü susmamalı, derim ben.. Bu yüzden Mhp ile yollarımız çok uzun zaman oldu ayrılalı, dönekim yani onların gözünde..

Solcu ve demokrat tabir edilen kesimi yeni chp ile, muhafazakar ve milliyetçi kesimi Mhp ile pasifize edip, iktidar partisi ile ülkem üzerindeki emellerini bir bir gerçekleştiren dış güçlerin işi şimdilik yolunda.. Bir süre daha böyle gideceğe de benziyor, ne yazık ki...

Sahi Avrupa Birliği ilerleme raporuna konu olmuş:

Kurduğu parti hızla örgütlendiği gibi dış odaklardan gördüğü tepki de erken gelmiş,

Belli zaman aralıklarıyla Türkiye Cumhuriyeti'ne verilen Avrupa Birliği İlerleme Raporları'nda X PARTİSİ'nin varlığından, oluşumundan ve gelişmesine karşı acil tedbir alınması istendiğini duydunuz mu hiç?

Dış güçlerin bu denli çekinmeleri tedbir alınmasını istedikleri şahıs ve partisi son genel seçimlerden tam bir hüsranla çıkmış, basında da hani şu tarafsız olan basından bahsediyorum, alay konusu yapılarak beyinlere ters yönde enjekte edilmiştir..

Oysa gerçek olan ''gereğinin yapıldığı'' partililerce bizzat görüldüğüdür.

Bu parti hangi parti mi? Bu lider kim mi? Burdan ötesi google amcayla sizin aranızda..

Tanrılar, erkeklerin ''balıkta'' geçirdiği zamanı ömründen saymaz. (Babil Atasözü)
Dilaver isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Dilaver'in Mesajına Teşekkür Etti.