Tekil Mesaj gösterimi
Eski 20.11.13, 22:25   #16
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2603
Ettiği Teşekkür: 161546
Aldığı Teşekkür: 177622
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: “Ulan Hepiniz Oradaydınız Be!” | Mehmet Türker

Ahmet Kaya'yı yad et, dağa çıkıp PKK lılara katıl o halde..

Ben de dinliyordum, birçok kaseti de mevcuttu.. ne zaman bu PKK iyice filizlendi, bu da açık açık destek vermeye başladı..

Sevgilin seni göz göre göre aldatsa, hala sevgili olarak görür müsün? Yoksa peşini bırakır mısın?

* * *

Ahmet Kaya’ya yaşamı boyunca Türklük ve Türkiye aleyhtarlığı yaptığını bilmeyen mi kaldı? Her fırsatta “barış ve kardeşlik” nutukları atsa da, özellikle yurt dışındaki konserlerinde açıkça PKK sempatizanlığını gösteren açıklamalar yapıp, terörist ağzıyla şarkılar söylemiştir.

Türkiye’de yaptığı bölücü konuşmalar nedeniyle yurt dışına kaçmak zorunda kalıp, yurt dışındaki her konserinde, Türkiye’ye kinini kusmuş, Almanya’da görüntülendiği ilk günlerde Türkiye’den kaçarken yanında ne getirdiği sorulduğunda “Arabam ********lerin ülkesinde kaldı.” diyerek Türklere apaçık “********” diyerek hakaret etmiştir.

Paris’teki bir konserinin giriş kapısına “Türkler ve köpekler giremez” tabelasını, yine Ahmet Kaya‘nın kendisi astırmıştır.

Bir konuşmasında “Dağdaki adamın (bu dağdaki adamlar PKK lı terörist oluyorlar) paraya ihtiyacı var.” demiştir.

Berlin ve Münih’te yaptığı tüm konserlerde terörist başı Apo’nun posterinin altında sahneye çıkmıştır.

Yine aşağıdaki videoda izleyebileceğiniz bir konserinde “Kürdüz sonuna kadar, kürdüz ölene kadar, vallahi APO‘yu özledik!” sözlerinin sıkça tekrarından oluşan bir şarkıyı binlerce PKK lılarla birlikte söylemiştir.
Hala bunları bilip de, ya da bilmeyip de; “Biz Ahmet Kaya’yı siyasi kişiliği için değil, sanatçılığı için dinliyoruz.” diyen dünyadan bir haber, bilgi yoksunlarının diyeceklerini pek de merak etmiyorum.. Ornlar hala kış uykusunda uyumaya devam etsin..

Kısaca: bugünlere gelişde Ahmet Kaya’nın da katkısı oldukça fazladır.

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.