Tekil Mesaj gösterimi
Eski 22.11.13, 21:29   #3
Damon
Ne Mutlu Türk'üm Diyene

Damon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 78
Ettiği Teşekkür: 16630
Aldığı Teşekkür: 12032
Rep Derecesi : Damon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevher
Ruh Halim: Neseli
Standart Cevap: Bilinen Tarihin Bilinmeyen Yanları: Dünyayı Yöneten Rotschild Ailesi

Alıntı:
Hitler'in iktidara gelmesinden önce kardeş gibi bir arada yaşayan Alman ve Yahudi halkları, birbirlerine hiçbir zararlarının dokunmamasına rağmen oluşturulan yapay kaos ortamı yüzünden birbirleri ile kanlı bıçaklı hale gelmişlerdir.
Aynı Türkler ve Kürtlerin bir zamanlar yaşadığı gibi ve şimdiki durumlar ....

( daha okuyorum unutmadan bunu yazayım dedim

Alıntı:
II. Dünya savaşından sonra ılımlı ve sakin bir politika izleyen Amerika devleti, özellikle Kennedy suikastinden sonra soğuk savaş sürecini de başlatmıştır. Amerika ile Sovyet Rusya arasındaki soğuk savaştan tüm dünya devletleri çok olumsuz yönde etkilenmiştir. Amerika ile Sovyet Rusya arasındaki silahlanma rekabeti, adeta bir sidik yarısına dönmüştür.

Ben bu Amerika yı yahudi locasının yönettiğini zaten biliyordum. Ve bilmiyorum hatırlayanınız var mı, birkaç yerde bahsetmiştim: U.S.A. aslında İsrail in taşeron ülkesidir diye. Kendi eliyle yapmış görünmemek için, herşeyi Amerikan eli ile yapıyor diye.

Bu yukarıdaki yazı, düşüncelerimi doğruladı.

Alıntı:
Amerika'nın "Büyük Ortadoğu Projesi" başlamıştır.

"Büyük Ortadoğu Projesi"nin diğer adı ise "Büyük İsrail Devleti Projesi"dir.

Bir T.C. Başbakanı da bu projenin eşbaşkanı ! Diyorduk ya bu şak şakcılara: çok sevdiğiniz başbakanınız İsrail işbirlikçisi diye ama inanmıyorlardı.

Alıntı:
Büyük İsrail Devleti, Tevrat'ta Tanrı Yehova'nın Yahudilere vaat ettiği topraklardan oluşmaktadır. 11 Eylül saldırıları, Münih'teki eylemler ve daha birçok terörist eylem aslında Büyük İsrail Devleti projesinin bir parçasından başka bir şey değildir. Bazı arkadaşlar, Büyük Ortadoğu Projesini sanki yeni bir şeymiş gibi algılıyorlar. Bu arkadaşlar, kitap falan pek okumadıkları için ne duysalar ona inanıyorlar. Büyük Ortadoğu projesi, yeni bir şey değil ki. Yüzyıllardır var olan bir proje... Osmanlıların yıkılması, Arapların parçalanarak bir sürü ülkeye bölünmesi, Türkiye'deki terör eylemleri ve istikrarsızlık ve Irak, Iran gibi ülkelerin periyodik olarak neredeyse her on yılda bir sorun çıkarması rastlantı olmasa gerek!

Paylaşım için çok teşekkürler, çevremdeki herkese ulaştıracağım bu yazıyı.
Damon isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
11 Üyemiz Damon'in Mesajına Teşekkür Etti.