Tekil Mesaj gösterimi
Eski 24.11.13, 19:25   #22
Lodos1
Üye

Lodos1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 21
Ettiği Teşekkür: 222
Aldığı Teşekkür: 427
Rep Derecesi : Lodos1 muhteşem bir gelişmedeLodos1 muhteşem bir gelişmedeLodos1 muhteşem bir gelişmedeLodos1 muhteşem bir gelişmedeLodos1 muhteşem bir gelişmedeLodos1 muhteşem bir gelişmedeLodos1 muhteşem bir gelişmedeLodos1 muhteşem bir gelişmedeLodos1 muhteşem bir gelişmedeLodos1 muhteşem bir gelişmedeLodos1 muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Cap Canli
Standart Cevap: 2 Aylık Bebeğini Evde Bırakıp, 9 Gün Tatile Çıktı

Bu habere destan kadar yorum yazmak o kadar kolay ki. Kanımızı dondurduğundan başlarız da hayvanların bile doğada yavrularını terk etmezken bir insan olarak değil ana bir kadının başka birinin evladını bile bırakmayacak kadar vicdan sahibi olduğuna kadar devam edebiliriz. Bence bu işin içinde başka bir iş var. Ben hem öğretmen hem de bir kadın olarak bebeğini ölüme terk ettiğine inanmıyorum. Olayın içinde başka bir şahıs olmalı. Bebeği öldürüp kadını Adana'ya gitmekle tehdit etmeli. Ayrıca kadın bir kamu kuruluşunda çalıştığı için siciline işlenmemesi için bu tehditi uygulamak zorunda kalmalı. Bir nevi çaresizlik ve kabulleniş. Kadının verdiği itirafı da samimi bulmuyorum olayın bu şekilde aktarılmasını da.