Tekil Mesaj gösterimi
Eski 24.11.13, 22:20   #28
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131114
Aldığı Teşekkür: 42543
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Merhaba :) (Mihri)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi mihri Mesajı göster
Bree kızan ben tuzağa mı düştüm şimdi bea Trakyaca oldu sonucun..! Ben dille oynamayı seviyorum , diksiyonum konuşurken çok düzgün olmasına rağmen böyle atraksiyonlar sıkıcı öğretmen konuşmasından kurtarıyor. Siz hem araştırmacı hem de forumun şakacısısınız sanırım

Tuzaga düsmediginimi simdi söyliyecektin yani?.

Ilk sorumda Cografi sorusu diye adlandirdigim satir vardi, bak nasil Baklavayi cektim.

Alıntı:
şakacısısınız

Bilemedim, dur bir sorupta geleyim.

Eeeee, kac yasinda Cocuklara Ders veriyorsunuz (Kacinci Sinif), ve bu Dersler hangi bölümü kapliyor.

Türkce olamaz diye düsünüyorum, Ispatida burada!.

Alıntı:
teşekkür ederim CeMKaN.. Hoşbuldum

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.