Tekil Mesaj gösterimi
Eski 25.11.13, 01:09   #5
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131274
Aldığı Teşekkür: 42658
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: “Züğürt Tesellisi!” | Tokmak

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Mustafa Akten Mesajı göster
Karşılıklı talepleşmeler, taleplerin karşılanması, karşılandığına dair Arınç beyanı, kişisel istemler yapılmış imam efendi talepleri karşılamış. Talep edilenler halk için değil, devlet için değil kendi siyasi ve mali ikballerine dayanıyorsa zaten bu kişilere politikacı, hemde ucuz politikacı deniyor.

Siyaset adamı devlet ve millet için çalışırsa, devlet adamlığı payesine erişiyor. Politikacılar ise sadece ve sadece kendilerini, yandaşlarını, akrabay-ı taallukatı düşünüyorsa bilindiği üzere politikacıdır. Hazret Bülent Arınç kendileri Menemen"de Kubilay"ın kafasını kör bıçakla kesen Derviş Vahdet isimli bir zalimin torunudur. Dedesinin günahından elbette sorumlu tutulamaz ama dinciliği, dinciliğin devlet hayatına transferi uğruna yapamayacağı yoktur. Uygulamalarına bakıldığında ve geçmiş siyasi seçerelerine bakıldığında bunlar görülmektedir.

Ne ala memleket al gülüm ver gülüm. Başbakan taleplerini yerine getirmiş, dün siyasete nokta koymanın zamanı gelmişti diyen, bu gün devam diyor! Ne Gam! Ne keder!

Kirmizi olarak isaretledigim yer, benim cok yararima olacak!.

Kalinlastirp, Altini cizdigim Satirda, Maalesef ayni kanida degilim!.

Zira, bir zamanlar bende bunlarin icindeydim, gercekleri görene kadar!.

Burada simdi Forum-Gercegi bile kast etmiyorum!.

Alıntı:
“Bir buçuk yıl daha görevimin başındayım” diyen Bülent Arınç
Demekki, Serefi Birbucuk Yillik Maasa bedelmis!.
2006´dan 2009´a varan zaman icinde, Insaat Yönetmenliginde, zaman zaman calisiyordum.

It Arkadas Tornatesvikmi diyorlar simdi eski meslegine burda?, Insaat sektörüne atanmisti.

2006´da Ilk Büyük Insaatinda agliyordu, yakiniyordu!.

Ona yardim etmek icin, Koltuk alti oldum.

Bir kac sefer ayrilmistim, O sirketten.

Bir ara yeniden beraber is yaparken, Müsteri önünde, agzini Bozdu!.

Aynen Müsteri önünde bende onu Bozdugumda, Cünkü tartistigimiz dava, Benim Meslegime giriyordu, böyle durumlari, evvelden benle konusmasi lazimdi´ki, onu Aydinlatayim!.

Kendisi, Kara AKP´li, zaten onun icin Konsolosun Residansinin, Insaatini eline aldiginda, Agzina burnuna bulastirmisti, sonunda oradanda atildiginda, Teknik bölümünü, sonuna onsuz getirdim.

O aralar yanima yaklasip, Bereket versin, 30 Milyon €´luk is yapiyoruz diye anirdi, ayni Basbakani gibi.

Burada son lafim Bereket versin, bir dahada aramiz Hiiic Isinmadi!.

Beni bu Rakamlari duydugumda, Bir yerine girecegimi zannetmis olmasi lazim´ki, Müsteri önünde Fircayi yedikten sonra, büyük konusmamiz oldu.

Yok neymis, O ne derse Kanunmus?.

Bende bunu üzerime alamadigim icin, burada yanlislik yaptigimda, benim Hapise düsme imkani oldugu icin, onu Siktir ettim!.

Sonunda olan, benimde Parasal Zararim oldu, "ama" O Itin gibi Hapise düsmedim!.

Büyük Abisinde Firmasi vardi!.

Buna Vergi Dairesi Baskin uyguladiginda, Abisinin Götünü halbuki kurtarmistim!.

Bundan kendine Pay bicemeyen IT, ayni Adamlarla is yapmaya basladi!.

Halbuki Abisinin Götünü kurtarirken, bunlari benim verdigim Bilgilerle, Sahtekar, Hirsiz Sirketin, Tüm elemanlarinin Yollarini kestirerek Yakaltirmistim!.

Bunlari bildigi halde, yeniden Ayni Itlerle Is yapmaya basladi!.

Birde bunlar Hapislere düstügünde, Ayni Itler, birde bana yanasti!.

Neymis, bir Is Pesindeymisler, bu anca benimle olabilirmis, Elim Sicak sudan Soguk suya Degmiycekmis.

Burada benim cevabim!: Sayet Insanlari Dolandirmak istersem, sana Muhtac degilimki, bunu yapabilecek Kabiliyet bende var.

Bunu yapmamin nedeni, kendime yediremedigim icin!.

Ulan Bu Pezevenkler, benim Bulasikci oldugumumu zannettiler?.

Birde bunu Camide söylüyorlar!.

Cumadan sonra!.

Cemaat iste!.

Cemaatin Yüz karasi!.

Bunlar zaten, Benim dinimden olamazlar!.

Aaah daha neler var!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla