Tekil Mesaj gösterimi
Eski 25.11.13, 11:36   #192
Canan
Çiçekci kız

Canan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Mar 2011
Konular: 5994
Mesajlar: 25,829
Ettiği Teşekkür: 100698
Aldığı Teşekkür: 141580
Rep Derecesi : Canan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Cap Canli
Standart Cevap: Haftalık Burç Yorumları (2013)

Haftalık Burç Yorumları


(25 Kasım - 1 Aralık)Gökyüzü hafta boyunca iş hayatınızda yüzünüzü güldürecek gelişmelere işaret etmekte. Yaşamınızı gerçekçi bir şekilde gözlemleyecek ve yolunda gitmeyen herşeyle mücadele etmeye başlayacak mücadelenizin karşılığını da uzun vadede almaya başlayacaksınız. Kendinizi sevin ve aldığınız her nefesin kıymetini bilerek hareket edin. Şükredecek ne kadar çok fazla şeyin hayatınızı taçlandırdığını fark ettikçe yaşama bakış açınız olayları değerlendirme tarzınızda değişecek. Daha doğrusu özünüzü bulmuş olmanın gelişimini deneyimleyeceksiniz… Özel yaşamınızda ise eş yada sevgiliniz size olan olumsuz tavırlarından uzaklaşacak iletişim ve anlayışla ilişkinizde ki sorunları birlikte çözüme kavuşturabileceksiniz.
Gökyüzü hafta boyunca iş ve özel yaşamınızda şansın sizinle olduğunu müjdelemekte. Finansal anlamda beklentilerinizin üzerinde gelişmeler yaşayabilir. Kazançlı çıkacağınız uzun sureli anlaşmalar gerçekleştirebilirsiniz. Güçlü inançlarınız zorluklarla mücadele eden ruhunuz ve sabrınız sizleri maddi manevi zenginleştirecek. Hayat mükafanı her anlamda veriyor sizlere. Özel yaşamınızda ise eşinizle iletişim ve uyum sizlere huzur verirken bir çok insanı huzursuz edebilir ve bu duygularını ifade eden yüreklerinin karanlığını ortaya döken sözler duyabilirsiniz! Ne üzülün ne de rahatsız olun siz mutluluğunuza bakın…
Yükselen enerjinizle hayranlık uyandıracak pek çok fırsatı bu sayede yakalayacaksınız. Yeni huzurlu ve istikrarlı bir dönem karşılıyor sizleri. Kendinize güvenin yeteneklerinize güvenin ve iletişime önem verin. Eğitim hayatı devam eden İkizler bu hafta öğrenme gücünüz son derece yüksek. Öğretmenlerinizle iletişime önem verin ve yüksek konsantrasyonunuzla derslerinize sınavlarınıza odaklanın kazanın! Sağlık sorunları olan İkizler sizlerde bu hafta alacağınız olumlu haberlerle sevineceksiniz. Sağlığınıza ruhunuza bedeninize değer verin özen gösterin SİZ DEĞERLİSİNİZ! Özel yaşamınızda ise arzularınız oldukça yüksektir. Sizi yanlış bir adım atmaya sevk etmeden kontrol altında tutulursa pişmanlık duyacağınız davranışlar sergilemezsiniz. Anlık hevesler büyük pişmanlıklara sebep olabilir dikkatli davranın. Bekar İkizler sizlerde bu hafta karşılaşacağınız birinin etkisinde kalabilir duygusal anlamda süpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Gökyüzü tüm olumlu etkilerini yansıyor bugün yaşamlarınıza. Bırakın hayatı olumsuz yönleri ile değerlendirmeyi takılıp kalmayın geçmişin derinliklerine. Anı yakalayın ve enerjinizi yükseltin. Bu hayat sizin, güneş her gün doğuyor ve siz sağlıkla günü karşılıyorsanız yaşama dört elle sarılın ve şükretmek için ne kadar çok şeye sahip olduğunuzun farkına varın. Bu hayat sizin kontrol sizde rotanızı belirleyin ve dünü ardınızda bırakın günün peşinden gidin… İş ve özel yaşamınızda isteklerinizi hayata geçirmek için mücadele edin ve unutmayın. Hayat daima cesaret sahibi olan ve hedeflerinin peşinden giden cesur insanları mükafatlandırır.Hafta boyunca ortaklaşa işler işbirlikleri isteklerinize kolaylıkla ulaşmanızı sağlayacak. Bu dönemde dikkat etmeniz gereken en önemli konu ayrıntılar…Tüm dikkatinizi işinize yaptığınız anlaşmalara detaylara odaklamalısınız ve bilmelisiniz ki bu sure içinde yapacağınız her girişim uzun sure etkili olacaktır. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizle yaşanan gerginliklerin yerini keyifli paylaşımlar alacaktır. Sakinliğinizi koruyabilmenin getirdiği huzur yaşamınızın geneline olumlu yönde yansıyacaktır. Yıkmak her zaman kolaydır siz zoru başarabilmenin haklı gururunu ve mutluluğunu doyasıya yaşayacaksınız. Bekar Aslan’lar ise aşkın enerjisi sizleri sarıp sarmalarken korkularınızın esiri olmayı bırakıp bu kutsal duygunun ruhunuzu sarmasını sağlamalısınız…Hafta boyunca; Mücadele edin fikirlerinizi ortaya koyun inanın ve kazanın. Başkalarından kaynaklanan problemler sizleri uzun bir sure boyunca yeterince yordu. Bu olayların size kattığı olgunluğu iş hayatınıza yansıtmalı umutsuzluğa kapılmadan hareket etmelisiniz. Ailevi konularda ise bağlarınızın güçleneceği birbirinize daha çok önem ve değer verip değer göreceğiniz zamanlardasınız. Özel yaşamınızda özellikle uzun süredir beraberliği devam eden Başak’lar gösterdiğiniz anlayış ve toleranslı yaklaşımlarına ragmen partnerizin ben merkezli davranışları karşısında pes edebilir ve ilişkinizi bitirme yönünde davranışlar içinde bulunabilirsiniz. Herşeye ragmen birlikteliğinize bir şans daha vermek istiyorsanız beklenti ve rahatsızlıklarınızı tüm açıklığı ile ifade etmelisiniz. Bekar Başak’lar ise hayatınıza girecek yeni biri ile büyük bir heyecan ve olumlu etkileri deneyimleyebilirsiniz.

Geçmişin gölgesinin güne yansıması sizleri biraz daha yoracak ve kendi doğrularınızı bulmanızı sağlayacak. Haftanın ilerleyen günleri ile birlikte enerjiniz yükselecek ve İş hayatınızda oldukça yoğun günler geçireceksiniz. İş hayatınızda emeklerinizin mükafatını finansal anlamda almaya başlayacak ve popülerliğinizin yükselmesinin getirdiği avantajlardan faydalanabileceksiniz. Özel yaşamınızda ise İlişkisinde sorun yaşayanlarınız ise bu günlerde kararlı olmalı size sürekli aşağıya çeken bir ilişkiyi sadece sizin fedakarlığınızla götüremeyeceğinizin farkına varmalı ve bu doğrultuda gerçekçi davranarak kararlar almalısınız.

Gökyüzünün bu hafta sizler için şifresi: Çalışın üretin emek verin kazanın… Özel yaşamınızda ise eş yada sevgilinizin yaptığı haksızlıkların farkına vararak özverili bir şekilde hareket etmesi kendisini geliştirmesi ve samimiyeti ile size yaklaşımı ilişkinizde ki sorunları aşmanıza yardımcı olacaktır. Bu hafta iletişime önem vermeLİ iş ve özel yaşamınızla ilgili hemen her konuda fikirlerinizi net bir şekilde ifade ederek hareket etmelisiniz. Aktif davranmalı kariyer hayatınızı başkalarının insiyaetifine teslim etmeden hareket etmelisiniz. Bekar Akrep’ler mesai arkadaşlarınızdan birinin yakın ilgisine duyarsız kalmadan hareket etmeli. Ne anlık kararlar vermeli nede korkularınıza yenilip geri planda kalmalısınız. Aşkın rüzgarı başınızı döndürürken karşı koymanız pişmanlıkları getirebilir.
Değişim enerjisine karşılaştığınız yeniliklere ayak uydurmalı ve her söyleneni her öneriyi eleştiri olarak algılamamalısınız. Bunu başardığınız anda her şey sizler için çok daha kolay ve zevkli bir şekilde ilerleyecektir. İş eğitim ve özel yaşamınızda arzu ettiğiniz bir çok şeye kavuşabilirsiniz. Yeterki sezgilerinize güvenin ve her kararınızın arkasında durabilecek cesareti kendinizde bulun. İş hayatınızda finansal konularda yaşanacak gelişmeler yapabileceğinizden fazla yükün altına gireceğiniz yatırımlara harcamalara yönelme duygunuzu kuvvetlendirebilir dikkatli olun! Acele verilen kararlar finansal krizlerin kapınızı çalmasına neden olabilir. Sabırlı olun ve iyice araştırmadan kararlar vermeyin. Özel yaşamınızda ise dışarıdan gelecek etkilere karşı zayıf olduğunuzu bilerek ilişkinizi yıpratmamaya özen gösterin.
Gökyüzü haftayı keyifli gelişmelerle karşılayacağınızı müjdeliyor sizlere. Sürekli sorun çıkaran engelleri ile sizi ve çalışma arkadaşlarınızı zor durumda bırakan müdür ya da mesai arkadaşlarınızın görev değişimi ya da ayrılıkları ile yeniden yapılanmalarla hak ettiğiniz değeri ve başarıyı yakayalayacağınız yeni bir dönemin enerjisini deneyimleyeceksiniz. Bu sure içinde geçmişte yaşananlara takılıp kalmadan ekip olarak hem fikir olmalı sorumluluk alarak çalışkanlığınızı var gücünüzle ortaya koymalısınız. Maddi anlamda da zam terfi gibi konular sizin talebiniz olmadan gerçekleşebilir. Özel yaşamınızda ise auranızda ki müthiş enerji karşı cinsle ilişkilerinizi iyileştirecek. Eş yada sevgilinizle keyifli ve hoş zamanlar geçirecek ilişkinizi çok daha özel bir hale getirebileceksiniz.Oldukça hareketli bir hafta karşılıyor sizleri. Özel yaşamınızda şans sizden yana yeni başlangıçlar yaşayabilirsiniz. Hem iş hem de özel yaşamınızda doğru insanlarla buluşabilmenin tüm güzellikleri sizleri kuşatıyor adeta. Değişim enerjisi yaşamınızın her alanında kendini gösterirken buna ayak uydurmalısınız. Bu sure içinde önemli talep ve arzularınızı gündeme getirmeli ve mücadele etmekten korkmamalısınız. Görmezden geldiğiniz pek çok sorunun nasıl karşışınıza çıktığını hatırlayın ve gelen fırsatları bu doğrultuda değerlendirin. Maddi manevi neleri kazanıp neleri kaybettiğinizi adil bir şekilde değerlendirin ve yeniliklere doğru yürüyebilmek için eskimiş olan eskiye ait her türlü olay düşünce ve davranıştan uzaklaşın.
Bu hafta ailevi ilişkileriniz önem kazanıyor. Ailevi meselelerde fikir ayrılıkları üzücü olaylara sebep olmasına neden olabilir. Bu durumun üstesinden gelebilmek elinizde uzlaşmacı davranın ve olabildiğince adil davranmaya özen gösterin. Aksi halde bitmez dediğiniz ilişkileriniz de yol ayrılıkları yaşayabilirsiniz. İşinizle ilgili konularda ise son derece gerçekçi davranmalı yerine getirmekte zorlanacağınız sözler vermekten kaçınmalısınız. Aski halde zor durumda kalabilir ve bir çok insanın haklı tepkisi ile karşılaşabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinize dürüst davranmalı hissettiklerinizi tepki alırım endişesi ile onunla paylaşmadan hareket etmemelisiniz.

Astrolog Şenay YANGEL
__________________


Canan isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
9 Üyemiz Canan'in Mesajına Teşekkür Etti.