Tekil Mesaj gösterimi
Eski 29.11.13, 15:46   #15
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131088
Aldığı Teşekkür: 42528
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Öcalan'ın Posteri Önünde Sertifika Verdiler

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
ABD geçen gün Kürdistan haritasını açıkladıydı..
İnsanda biraz yüz olması lazım dimi.. Ama yine bir kılıf bulurlar..
Yüz olsa ne der´ki, bunlarida AK Sakallariyla örtüp, Cocuklarinda eteklerinden gözlerini cekmiyorlar!.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi SerseriGezgin Mesajı göster
Avukat yakıştırmasını üstüme alınmıyorum^^

Gezi süresinceki desteğini hiçbir zaman es geçemeyiz.. Ama tabi böyle bir poster önünde olması evet benimde arkasında duramayacağım bir durum..

Sanirsam bunlarin Avukati diye, seni göstermediler.

Bir ara evvel Iran´a gidecek diye ayrilandan bahsediliyor.

Halbuki kendimde bir zamanlar su AKP´yi desteklemistim, yirtik Diktirilmis Perdesini görene kadar.

O taraihten sonra, bunlarin ney oldugunun farkina vardigimda, burada Insanoglunun Ic Güdüsünü kullanip, Ailenin icine bile sizabildiklerinin farkina vardigimda, Bir daha Yüz bile vermedim.

Daha gecen Hafta bile, bunlar bir taraftan Büyük Türkiyeden bahsederken, Türklükten bile nefret ettiklerini artik acik olarak Aniriyorlar.

Bunlarin simdi, Kanlarina girmis Ermenileri, Rize bölgesinden geldigide, acik bir gercek!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.