Tekil Mesaj gösterimi
Eski 29.11.13, 16:26   #5
K-Pax
Uzman Üye

K-Pax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 80
Ettiği Teşekkür: 4727
Aldığı Teşekkür: 3991
Rep Derecesi : K-Pax muhteşem bir gelişmedeK-Pax muhteşem bir gelişmedeK-Pax muhteşem bir gelişmedeK-Pax muhteşem bir gelişmedeK-Pax muhteşem bir gelişmedeK-Pax muhteşem bir gelişmedeK-Pax muhteşem bir gelişmedeK-Pax muhteşem bir gelişmedeK-Pax muhteşem bir gelişmedeK-Pax muhteşem bir gelişmedeK-Pax muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Cok Yorgun
Standart Cevap: Kısa Kısa... Şehirler, Milletler

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi >Ahmet< Mesajı göster
Pamukkale'de çalıştığım için dünya'nın her yerinden insanla haşır neşir olmaktayım Japon'lar hakkında yazdığına pek katılmayacağım Koreli'ler aslında en güleç yüzlü millet asla ve asla agrasif ve asık yüzlü olduklarını görmedim birde flimlerde gördüğünüz asık yüzlü Rus'lara asla aldırış etmeyin onlarda çok eğlencelidirler özellikle Rus hatunlar Fransız'ları nazik bir millet sanırsınız değil'mi? asla öyle değillerdir çok kaba bir millettir bir teşekkür bile etmeyi çok görürler kendilerini herkesden yüksek görmeye bayılırlar.
Evet senin dediginde dogru,bende ozellikle kuzey korelilerde daha bir nezaket gordum ama asik suratlilarina da rastladim az yada cok ama onlarla pek konusma ortamina girmedigimden ve daha cok japonlarla ve onlarin nispeten coklu ortaminda bir sure bulunmus oldugumdan bu tur izlenimleri edindim,bide guney korelilerden sismana,japonlardan da uzun boylusuna pek rastlamadim desem yeridir sanirim,sismanlari pek dolasima cikmiyorlar heralde.