Tekil Mesaj gösterimi
Eski 02.12.13, 11:24   #199
Canan
Çiçekci kız

Canan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Mar 2011
Konular: 5993
Mesajlar: 25,824
Ettiği Teşekkür: 100682
Aldığı Teşekkür: 141560
Rep Derecesi : Canan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Cap Canli
Standart Cevap: Haftalık Burç Yorumları (2013)

Haftalık Burç Yorumları

(2 Aralık - 8 Aralık)

Gökyüzü maddi konularda yaşanacak gelişmelerle rahatlamalara işaret etmekte. Hiç aklınızda yokken dostlarınız aracılığı ile mülk edinebilirsiniz. 3 Aralıkta Yay burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi düşüncelerinizi netleştirecek ve sizler ağırlıklarınızdan sizi yoran enerjilerden uzaklaşabileceksiniz. Özellikle Yeni Ay günü meditasyon yapabilir ev yada iş yerinizi Ay ve Jüpiterle ilişkili olan Adaçayı yaprakları ile tütsüleyerek Yeni Ay enerjisinin olumlu yansımasını yaşam alanlarınıza doldurabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise eş yada sevgilinize olan kırgınlığınızı aşmak için gereken gücü kendinizde bulamayabilir iç dünyanıza yönelerek yaşadıklarınızı ve yaşattıklarınızı adil bir değerlendirmeye alabilirsiniz.Gökyüzü 3 Aralıkta Yay burcuncunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ile ruhsal ve bedensel olarak güçlendirecek yenileyecek sizleri… Bugün kendinize zaman ayırın tamami ile size özel bir zaman hayattan beklentilerinizi bembeyaz bir kağıda yazın ve denize bırakın tüm inancınız ve içtenliğinizle kendiniz sevdikleriniz ve insanlık için ruhunuzu zihninizi dinlendirin. Dua edin ruhunuzu okşayacak bir müzik dinleyin ama kesinlikle kendinizle baş başa olun.İş hayatınızda beklediğiniz haberler gelişmelerle ilgili stress yapmayın zafer daima inananlarındır. Siz yaptığınız işe inanın gerisi gelecektir. Özel yaşamınızda ise sizin hayatınızda ki istikrar ve olumlu etkiler eş yada sevgilinizede olumlu olarak yansıyacaktır.
Gökyüzü hafta boyunca duygusal hayatınızda yaşanacak olumlu gelişmeleri müjdeliyor sizlere 3 Aralıkta Yay burcunda gerçekleşecek olan Yeni Ay enerjisi ilişkinizde aşkı sevgiyi bağlılığı güçlendirecek. Bekarsanız hayatınızı paylaşıp birlikte yaşlanacağınız o özel insanla tanışabilir, Devam eden bir ilişki içindeyseniz söz nişan gibi evliliğe giden yolda ilk adımı atabilirsiniz. Yeni Ay günü biraz toz misk alıp az miktarda suyla karıştırarak cennet bahçesini andıran o özel kokunun tüm evinizi ruhunuzu sarmasını sağlayabilir. Yaşam alanınızda ve kendinizde oluşan tüm negatif enerjilerden uzaklaşabilir. Yeni başlangıçlar yapmak için gereken gücü toplayabilirsiniz. Ne duruyorsunuz öyleyse hayat enerjisini doğru kullanmak için harekete geçin mücadele edin ve dileklerinizi gerçekleştirmek için mücadele edin.


Gökyüzü ayın ilk 3 günü duygusal hayatınızda yaşanabilecek yanlış anlaşılmaların gerginliklere sebep olarak psikolojik olarak yorgun düşebileceğiniz konusunda uyarıyor sizleri. İlişkinizde çözüm odaklı davranın ve sürekli tekrar eden olumsuz alışkanlıklarınızdan uzaklaşarak yenilikçi davranın. Kendinizi yenilemeniz olumlu alışkanlıklar kazanmanız sadece özel yaşamınızda değil hayatınızın her noktasında sizlere fayda sağlayacaktır. 3 Aralıkta Yay burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ile iç dünyanıza yönelin bilinçaltınızda yatan sürekli rahatsızlık duyduğunuz kendinize itiraf etmekte zorlandığınız herşeyi tüm çıplaklığı ile ele alın… Kendi gerçeklerinizle yüzleştiğiniz an hayatınızda yeni bir sayfa açar karanlıktan aydınlığa yürüyebilirsiniz. Dua edin meditasyon yapın derin derin nefes alın ve dileklerde bulunun.
Geçen ay’ın yorucu ve stresli günlerinden sonra yüzünüzü güldürecek gelişmelerle iş hayatınızda istikrarlı bir hafta karşılıyor sizleri. Zam terfi yada yeni bir pozisyon söz konusu olabilir. 3 Aralıkta Yay burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi kendinize olan güveninizi arttıracak. Bu enerjiyi daha güçlü bir hale getirebilmek için bir adet beyaz mum alın ve Ay’ı görecek bir yerde yakın muma odaklanarak beyazın gücünü saflığını ruhunuzun derinliklerinde hissedin ve yanan mumla birlikte tüm olumsuz düşüncelerinizden uzaklaştığınızı hissedin dua edin ve ruhunuzu besleyin. Özel yaşamınızda ise uzun zaman sonra keyifli gelişmeler yaşayabilir eş yada sevgilinizin yoğun ve samimi davranışları karşısında şaşırabilirsiniz. Bekar ve ilişkisi olmayan Aslan’lar doğru yerde doğru zamanda sizin için doğru insanla karşılaşabileceğiniz bir haftadasınız davetleri karşılıksız bırakmayın.Gökyüzü Ay’ın iki günü aile arasında yaşanabilecek tartışmaların başrol oyuncusu olmamanız için uyarıyor sizleri. Küçük bir konuyu büyütebilir pire için yorgan yakmaya kalkabilir ve sonunda üzün ama daha çok üzülen taraf siz olabilirsiniz dikkatli davranın. 3 Aralıkta Yay burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ile duygularınız dengelenir ve kendinizi daha huzurlu hissedersiniz. Yeni Ay Yeni başlangıçlarla ilişkilidir. Tohumları ekme zamanıdır. Sizlerde Yeni Ay günü ibadet dua ve meditasyon yapabilir Adaçayı yaprakları yakarak tüm negatif enerjiyi temizlemekle kendinize ödül verebilirsiniz. Ruhsal geçişleriniz dengelenir daha sağlıklı düşünerek hareket edebilirsiniz. İş hayatınızda gecikmeler iptaller yaşanabilir KORKMAYIN! Her şey sizin müdahaleniz olmadan yoluna girecektir.

Bu hafta sezgilerinize güvenerek hareket ederseniz hayatınızın her alanında başarılı ve mutlu olabilirsiniz. 3 Aralıkta Yay burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ile kendinizi çok güçlü huzurlu ve hayata karşı cesur adımlarla ilerlemeye hazır hissedeceksiniz. Yeni Ay günü kendinize zaman ayırın ruh ve beden sağlığınızı daha iyi hale getirecek aktivitelerle ilgilenin. Dua meditasyon niyet istek ve yeni kararlar için en uygun zamanlardır Yeni Ay günleri. Aşk sevgi bereket tohumları ekin ve inançla büyütün yetiştirin…. Göreceksiniz ki ilerleyen günlerle birlikte kazanan siz olacaksınız… Hırsı öfkeyi geçmişin ağır yükünü ardınızda bırakın… Siz sevgiye saflığa huzura yönelin ve unutayın RÜZGAR EKEN FIRTINA BİÇER!

Gökyüzü geçen ay burcunuzda yaşanan Güneş tutulmasından sonra bu ayda yüzünüzü güldürmeye devam ediyor özünüze sadık kalarak değişiyor gelişiyor yeni başlangıçlara doğru emin adımlarla yol alıyorsunuz. 3 Aralıkta Yay burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ile finansal konularda rahatlayacak işinizle ilgili süpriz gelişmeler yaşayacaksınız. Yeni Ay da tüm ağırlıklarınızı geçmişle hesaplaşmayı isyanlarınızı ardınızda bırakın nefes teknikleri ile bedeninizi dua ve meditasyon ile ruhunuzu güçlendirin. Bu hayat sizin ve bir kere geldiniz! Farkına varın ve hayatı daha geniş bir perspektiften ele alarak yaşamaya başlayın.
Gökyüzü yeniliklerle dolu bir haftayı müjdeliyor sizlere. 3 Aralıkta burcunuzda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi maddi manevi güçlendiriyor sizleri. Kendiniz bir kumbara alın ve demir paralarla bolluk bereket istikrar ve başarıya niyet ederek kumbaranıza doldurun. Yeni Ay tohumlama zamanıdır. Sizde bolluğa berekete ilk tohumu atın bu zamanda. İş hayatınızda popülerliğiniz artıyor uzun zamandır görmezden gelinen emekleriniz fark ediliyor ve siz kariyer hayatınızda hızla ve doğru bir şekilde ilerlemeye başlıyorsunuz. Bu hafta olabildiğince sosyal olun yeni insanlar aşk hayatınızda süpriz ve keyifli gelişmeler yaşamanızı sağlayabilir. Evli Yay’lar eşinizin saygı ve sevgi dolu yaklaşımı ilişkinizi bambaşka bir seviyeye taşıyacak etkiye sahip…
Gökyüzü haftanın ilk 2 günü öfke ile söyleyeceğiniz sözlerin yıkıcı etkileri ile karşı karşıya kalabileceğiniz yönünde uyarıyor sizleri. Daima siz haklı olamaz ya da her şeyi herkesten çok siz bilemezsiniz. 3 Aralıkta Yay burcunda gerçekleşecek Yeni ay enerjisi ile kendinize ruhunuzun derinliklerine karanlık ve aydınlık yönlerinize yönelin ve değerlendirmelerde bulunun. Her insanın ruhunda yaşayan bir iyi bir kötü tarafı vardır. Bir Meleğimiz Bir de Şeytanımız! Öncelikle vermeniz gereken karar Meleğinizimi güçlendirecek Şeytanınıza teslim olup başta sizi sonra sevdiklerinizi yıkıp geçmesine izinmi vereceksiniz tercihte seçimde sizin! İş hayatınızda aktif ve girişimci davranmalı iş birlikleri ile var olan şartları iyileştirmek için çaba göstermelisiniz. Özel yaşamınızda da sürekli Ben Ben Ben diyerek karşınızdaki insanın düşüncelerini görmezden gelmemeli ilişkinize saygı duymuyorsanız birey olarak ona saygı duymanız gerektiğini hatırlayarak hareket etmelisiniz.


Bu haftanın enerjisi yüksek ve verimli sizler için. 3 Aralıkta Yay burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi iş hayatınızda pek çok fırsatla karşılaşmanıza yardımcı olabilir. Yeni bir işe başlayabilir yaptığınzı işte ön plana çıkarak maddi manevi olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise geçmişte kalan olumsuz ilişkinizin karamsarlığını yüreğinizden ruhunuzdan söküp atarak yaşama sevincinizi yeniden kazandıracak özel bir insanı tanıyabilir kısa sure içinde yılllardır tanışıyormuşçasına onun yanında kendinizi huzurlu ve güvende hissederek sağlam temeller üzerine yeni bir birlikteliğe adım atabilirsiniz.


Gökyüzü haftanın ilk iki günü gizli kalmış bir konunun süpriz bir şekilde açığa çıkmasına sebep olabilir. Bu durum sizler için olumlu da olabilir olumsuz da her iki durumda da yaşanabilecek bu durum karşısında sakin ve duyarlı davranmalı yaşamın size sunduklarını değiştirmeye yönelmeden isyan etmeden vakur bir tavır içinde bulunmalısınız. 3 Aralıkta Yay burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ile iş hayatınızda hak ettiğiniz kazancı almaya başlayacaksınız. Sizin adınıza mücadele verecek insanlar size doğru ve dürüst olmanın dost sahibi olmanın önemini yeniden hatırlatacak. 3 nde gerçekleşecek Yeni Ay enerjisinin olumlu yansımasını birebir yaşamınıza çekmek için Ay’ı gören bir yerde beyaz bir mum yakın ve sadece odaklanın beyazın gücünü hissedin karanlıkları nasıl da aydınlattığını dağıttığını fark edin ve yaşamınızda sizi yoran üzen enerjinizi düşüren karanlıkları belirsizlikleri inançlarınızla ışık olup dağıtın.
Astrolog Şenay YANGEL
__________________


Canan Şu Anda Forumda.  
9 Üyemiz Canan'in Mesajına Teşekkür Etti.