Tekil Mesaj gösterimi
Eski 02.12.13, 14:48   #3
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 989
Ettiği Teşekkür: 46046
Aldığı Teşekkür: 39628
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Kadınların Tatlı Düşkünlüğünün Suçlusu Bir Gen Olabilir

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Cansuyu Mesajı göster
Bu konu hep benim kafama takılmıştır. Neden erkekler bayanlar kadar tatlıya düşkün değil.

Vardığım kanı ise bayanların erkeklerden yeteri kadar sevgi ve saygı görmemelerinden ötürü sevgiye aç olduğu kanısına vardım
Cansuyu' da maşallah Freud' un yerli ve bayan versiyonu Freude (Türkçesi Feride ) olmuş...

Bah bah bahhh... Erkeklerden yeteri kadar sevgi ve saygı görmüyorlarmış ha

Valla amuda kalkıp kollarımız üzerinde yürürken sizi sırtımızda o halde taşısak, bir de o haldeyken havada 22 takla atsak; hatta kanat takıp sırtımıza alıp uçursak; ve hatta hepsi 100 bin dolar yüklü 10 kredi kartı versek; ve de hatta Galleria' daki tüm mağazaları hediye etsek doymazsınız siz...

Ve yine de tatlıyı yersiniz!

Ne demiş Aristo? ''En karmaşık sorunlara en basit çözümler benim mantığımda'' demiş.

Yani uzun sözün kısası; kadınları sevgiye, saygıya boğsak yine de tatlı yiyeceksiniz. Çünkü tatlı harika bir şey ve siz de farkındasınız...

Ben kadın genli, kadın hormonlu muyum da tatlıyı şeker hastalığının sınırlarında gezercesine seviyorum.

Ah şimdi Kukla Kebap' da o harika künefeden yemek vardı