Tekil Mesaj gösterimi
Eski 05.12.13, 13:55   #4
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1428
Ettiği Teşekkür: 29582
Aldığı Teşekkür: 32316
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Vatan Gazetesi Yazarı Ruhat Mengi’nin İşine Son Verildi

@Real

Kendimden başlayayım.

Ağabey evet bilgisayar başında oturdum ve evet geziye çıkıp o savaşa katılamadım bunun üzüntüsü halen içimdedir pişmanlığıda içimdedir. Katılmamamın nedeni korkudan değildir. Tamemen işimle alakalı bir olay.. Ama bu savaşta ben elimden geldiğince uykusuz kaldım sürekli twitterdan yada burdan bilgi yayılımında yardımcı oldum. Sokakta örgütlenenler kadar sanal dünyada da örgütleyici bir yapıyı oluşturduk. destekledik.

Ruhat hanıma gelince... Riske girip şahsına ait mesleğini tehlikeye atacak yazılar yazmış olabilir. Bu durum yüzünden gazeteden atılmış olması onun gerçek ve dürüst bir gazeteci olduğunu belgelemez. Kaldı ki kendisinin gerçek bir gazetecide gerekli olan nitelikleri taşıdığını sanmıyorum. Bir kere çıktığı her programda kendisine getirilen yapıcı eleştirileri bile kabullenemiyor. Bu en önemli şey. İkincisi Ak'a ak, Kara'ya ise kara demeyi başaramıyor. Ne şiş yansın ne kebab mantığındaydı yani. Üçüncüsü ise tamamen elitist bir zihniyeti taşıyor. Halka ulaşmayı başaramıyor.

Son zamanlarda ne şiş yansın ne kebab tarzını biraz yakınca eh doğal olarakda tarafını seçmek zorunda kaldı ve atıldı. Kendisini bundan sonra ne yapacağı, nasıl tavır alacağı, yazılarına nasıl şekil vereceği önemlidir. Aynı mantıkta hareket ederse hiçbir zaman ciddiye alınmayacak..

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.