Tekil Mesaj gösterimi
Eski 05.12.13, 15:12   #7
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161498
Aldığı Teşekkür: 177595
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Vatan Gazetesi Yazarı Ruhat Mengi’nin İşine Son Verildi

Alıntı:
Bunu yazılarından anlayamazsın ağabey. Bizim tarafında gibi gözükür ama asla bizden değildir

Bu yüzden mi gazeteden kovuldu? Ajan filmi mi çekiyoruz

* * *

Sen hangi yazıyı nasıl okuduğunu gerçekten merak ediyorum, verdiğin her linkteki yazıyı da iki kez okudum.. Ne var bu yazılarda.. Ruhat Mengi'nin dürüst olmadığına dair, yalpaladığına dair ne var? Dün ak dediğine bugün kara mı demiş?

Bak yine birkaç gazeteci daha saymışsın. Bekir Coşkun, Emin Çölaşan.. Vay be.. Yahu sana nasıl gazeteci gerekiyor?

Bak bu gibi gazetecilere laf söyleyecek en son insan sen olursun.. Biliyorsun da sebebini.. İş güç deyip işin içinde sıyrılamazsın. Gezi olayları aylarca sürdü..

Bu sitede köşe açılmış, yazı ve fikirlerini tasvip ettiğimiz yazarlara laf söylemek akp lilerle kol kola dirsek temasında olmaya benzer...

* * *

Dürüst değil diyorsun. Varsayalım bu konu ile ilgili şikayette bulunuldu. Mahkeme önüne çıktın, kendini nasıl savunacaksın?

Alacaksın belgelerini, şundan şundan diye dürüst değil dediydim deyip kendini savunabilecekin. Hiç bir dayanağın yok... İftira ettiğinle kalırsın..

Gerçekten bu sol grup kadar nankör görmedim...

* * *

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi SerseriGezgin Mesajı göster
Gazeteci dediğin doğru yerde ve doğru tarafta olmalıdır.

Dinci yandaş gazeteciler de kendilerine göre doğru yerdeler.. At izi ile it izini birbirine karıştırma..

* * *

Bak Ruhat Mengi'nin linkini verdiğin yazıda ne yazıyor, belki kendin bile okumamışsındır..

Alıntı:
Ancak “gazetecinin kamu adına denetleme” görevine sadık kalarak “tüm yanlışlara muhalif” olduğum, ülkemi Arap ülkelerindeki, diğer Müslüman çoğunluklu ülkelerdeki iç savaşlardan, mezhep kavgalarından bugüne kadar koruyan “laik-demokratik rejimine” bağlı olduğum doğrudur. Bunu daha önce defalarca yazdığımı, “ideolojik” bazı medya listelerine adım konduğunda ‘beni kategorize etmeyin’ dediğimi gayet iyi hatırlıyorum.

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.