Tekil Mesaj gösterimi
Eski 05.12.13, 15:42   #8
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1431
Ettiği Teşekkür: 29586
Aldığı Teşekkür: 32418
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Vatan Gazetesi Yazarı Ruhat Mengi’nin İşine Son Verildi

Emin Çölaşan için birşey söylemedim ki :-/

Sadece yandaş kesimde olan gazetecileri söyledim ağabey..

Doğru gazeteci doğru tarafta olur evet bundan dinci gazetelerde olan gazeteci bozuntularıda doğru yazıyor demedim. Öyle anlaşılmışsam özür.. Bir gazetecinin kalemini bu ortamda çok rahat bir şekilde kullanacaksa mensubu olduğu gazeteninde kalemini gözetmesi kollaması gerekir ki o gazetecide gerçekleri yazabilsin. Bunları irdeleyebilsin. Ha Demokrasinin bağlığına inanan bir yayın organi varsa ki (Bkz. Sözcü, Evrensel, Birgün) gibi gazeteler var o gazetelerde karşıt ama sağlam verilerle konuşan bir gazetecide olsa rahat yazabileceğini düşünüyorum. (Sözcü'ye katılan Soner Yalçın bunun en büyük örneğidir Umarım Sözcü, Soner Beyin görüşlerine çizgi çekmez.^^)

Hürriyet yayın organında yer alan Yılmaz özdil maalesef mensubu olduğu gazete sence gerçekleri yazıyor mu dersin? bence hayır.. Yılmaz Özdil bu gazetede iyi polis kötü polis senaryosunda iyi polisi oynuyor sadece Ha bazı yazıları var katılmamak elde değil ama ben o yazıları okurken bile büyük kuşkuya düşüyorum acaba bizim gazımızı almak içinmi yazıyor sadece diye?..

Ruhat hanıma gelince verdiğim linklerdeki yazılarını zaten okudum. Okumadan birşeyi vermem ki zaten.. Birinci linkte verilen Demirel'in tarafsız olduğu gerçeğini söylemesiyle zaten acı acı gülümsedim.

İkinci verdiğim linkteki yazıyıda okudum evet o alıntıladığın yeride okudum ağabeyim bile bile attım. Kaldı ki başlığa göre konuşuyorum. Başlık başka konuşuyor yazı başka konuşuyor işte buna ne şiş yansın ne kebab gazeteciliği diyorum bu yüzden yani..

Gezi benim en büyük pişmanlığımdır abi o konuda birşey diyemem.. O saflarda yer alsaydım alabilseydim en azından övünebileceğim bir izim bir yaram olurdu belki..

Mahkemeye gelince.. Devletin mahkemesinden korkmuyorum ki burda yazdığım herşeyi üstlenirim günahlarımın arkasında durabilirim..Sorun değil abim^^ (Son mesajım olsun diliyorum bu konuda..)

Saygılar

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.