Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.12.13, 12:04   #6
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 532
Ettiği Teşekkür: 21564
Aldığı Teşekkür: 11276
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Cevap: "Mustafa Kemal'in Askerleriyiz"

Sn. Sevilay KALE'yi G.Antep'den tanırım. Kendini de oğlunu da tebrik ederim. Polis ne yapar? Bölücübaşılardan birileri bir beldeye gittikleri zaman TGB idari binalarını arar, bulabildiği üye gençleri bölücüler gidinceye kadar emniyette tutar sonra da salıverir. Şimdi yeni bir icat çıkardılar! Bunlardan biri bir beldeye gidecekse o beldede İşçi partisi, TGB beya muhalif kim varsa emniyete çağırıp, bölücübaşılar beldeyi terk edinceye kadar gösteri miting yürüyüş yapamayacaklarını tembih ediyor, aksine hareket edecekleri şüphesinde olduklarını alıp emniyete götürüyorlar.

İmam Tayyip yine höykürüyor.. Güya Padişah ve diktatör olmadığını kanıtlamaya çalışarak ben Padişahsam, ben diktatörsem gelin beni sandıkta gönderin diyor.

Sandık her şey değil. Kaldı ki sandığının da meşruiyeti ve güvenirliliği kalmadı. Güvenilir olsa bile demokraside sandık her şey değil. Türlü oyun ve hileler ile sandıktan çıkacak, buna da milli irade diyeceksin. Bunların demokrasi anlayışı işte bu kadar.

Bize düşen temenni ise Akp ve hükümetinden kurtulun ama nasıl kurtulursanız kurtulun başka çıkar yolu yok. Çünkü adamlar güvendiğiniz çıkar sokakların sonuna duvar örüp çıkmaz hale getiriyorlar.