Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.12.13, 01:51   #8
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1426
Ettiği Teşekkür: 29577
Aldığı Teşekkür: 32264
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Terör Örgütü Diyarbakır'da 4 Askeri Kaçırdı

Yüksekovada yaşanılan gerginlik dolayısıyla maalesef 2 tane sanayi işçisi amca-yeğen kurban gitti. O gerginlikte yaşanan kaosta pkk istediğini elde etti ve bu iki masum kişinin kanı üzerinden kendine bir hak görerek böyle bir eyleme gitmiştir..

Bu olayın kıvılcımı olan yüksekova olayları tamamen yeşil gladio nun işidir cemaatin akpyi ters köşeye yatırma durumundan ibarettir. Yoksa bugüne kadar diyarbakırda olan eylemlere polis bir tane kurşun atmazken bu eylemde ne olduda bir kurşun atma ihtiyacı duydular? böyle bir olay görüldümü daha önce hayır görülmedi..

İşin kötü tarafı olaylardan sonra böyle bir eylemden pkk ne gibi haklar isteyeceği tartışılır. Benim bildiğim PKK kaçırılan askerleri öldürmez.. Yoksa yaptıklarının bir anlamı kalmaz.

Dibine Not - Daha şimdiden o malum şahıs "elbette şehitler gelecek" kelamlarını tekrar etmeye başladı bu sözlerden ben durumun vahim olduğunu seziyorum sanki.

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.