Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.12.13, 02:30   #14
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1431
Ettiği Teşekkür: 29585
Aldığı Teşekkür: 32418
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Terör Örgütü Diyarbakır'da 4 Askeri Kaçırdı

@Real

Abi ben kimseyi kahramanlaştırmaya çalışmıyorum. Söz konusu iki görüntü var biri polisin hastane önünde eylemcilerle olan gerginliği diğeri ise toma görüntüsü ben onuda izledim iki tane maskeli silahlı kişi var onların ısmarlama oraya gelip gelmediğini nerden bilelim?

Kaldı ki Yüksekova olayını bugün doğru bir şekilde anlatacak medya maalesef yok. Cumhuriyetçi ve ulusalcı medyamız bu olaya temkinli yaklaştı tam bir savlar üzerinde duramadı. Keskin yaklaşan medya ise islamcı yandaş taraf oldu. Hangisine inanalım? Ben bu olayı duyduğumda öncelikle yabancı kaynaklara baktım onlardan bile detaylı tatmin edici bir cevap bulamadım. Olay tam bir muamma. O yüzden bu konuda bende kesin konuşamam ama savlardan yola çıkarak söylüyorum bugüne kadar polis doğuda etkin olmamışta şimdi etkin olmuşsa onda bir iğne ararım.

Mantıksal olarak şimdiki duruma göre konuştum zaten. Olmasını beklemediğimiz birşey oluyor ki bu kıvılcım hükümetin şimdiye kadar "açılım" adı altında yaptığı herşeyi sıfırlayabilir. böyle bir risk var.

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.