Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.12.13, 03:00   #17
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1431
Ettiği Teşekkür: 29586
Aldığı Teşekkür: 32436
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Terör Örgütü Diyarbakır'da 4 Askeri Kaçırdı

@Real

Ağabey ölen kişilere baktım yandaş kesim özellikle akit,yeni şafak gibi gazeteler direkt zaten ölenleri pkk lı yaptı. Bu kişilerin ellerinde silah bulunduğunu ve polise ateş açtığını bildirdiler. Buna dair ne resim nede görüntü kayıtları vardı.

Bizim okuduğumuz sözcü,odatv gibi yayın organları ise "kesin bir sav" da bulunamadı diyorum. Benim söylediklerimi cumhuriyetçi basında söylüyor ben yeni birşey söylemiyorum ki burda.

Ha varsa ellerinde silah ve ordaki halk için tehdit oluşturuyorlarsa ben polisler gül atsın çiçek atsın demiyorum zaten. o zaman suçludurlar.

Ama içinde bulunduğumuz koşullara bakarsak pkk nın kendi yuvasında kendi sempatizanlarını açık alanda öldürme gibi alışkanlığı yok. Eh sürecede bakarsak barış geliyor barış geliyor diye tutturmuşlar kendilerini aşağıya çekecek eylemlerde yapamazlar.. böyle bir ortamda polis neden müdahale etsin? Edecek bir durum mu vardı bunu bilemeyiz..

Evet pkk bayrakları açılan diyarbakırda polis nasıl sus pussa burdada öle olması gerekirdi çünkü böyle bekleniyordu ama beklenilmeyen birşey oldu ve cemaat bir göz kırptı diyelim.. Benim iddiam budur.

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.