Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.12.13, 03:40   #19
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131072
Aldığı Teşekkür: 42526
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Terör Örgütü Diyarbakır'da 4 Askeri Kaçırdı

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi SerseriGezgin Mesajı göster
@Real

Ağabey ölen kişilere baktım yandaş kesim özellikle akit,yeni şafak gibi gazeteler direkt zaten ölenleri pkk lı yaptı. Bu kişilerin ellerinde silah bulunduğunu ve polise ateş açtığını bildirdiler. Buna dair ne resim nede görüntü kayıtları vardı.

Bizim okuduğumuz sözcü,odatv gibi yayın organları ise "kesin bir sav" da bulunamadı diyorum. Benim söylediklerimi cumhuriyetçi basında söylüyor ben yeni birşey söylemiyorum ki burda.

Ha varsa ellerinde silah ve ordaki halk için tehdit oluşturuyorlarsa ben polisler gül atsın çiçek atsın demiyorum zaten. o zaman suçludurlar.

Ama içinde bulunduğumuz koşullara bakarsak pkk nın kendi yuvasında kendi sempatizanlarını açık alanda öldürme gibi alışkanlığı yok. Eh sürecede bakarsak barış geliyor barış geliyor diye tutturmuşlar kendilerini aşağıya çekecek eylemlerde yapamazlar.. böyle bir ortamda polis neden müdahale etsin? Edecek bir durum mu vardı bunu bilemeyiz..

Evet pkk bayrakları açılan diyarbakırda polis nasıl sus pussa burdada öle olması gerekirdi çünkü böyle bekleniyordu ama beklenilmeyen birşey oldu ve cemaat bir göz kırptı diyelim.. Benim iddiam budur.
Burada yanlisin var. Öldürme aliskanligi tabiki var.

Burada Cocuklari aldatipta Avrupaya Okula götürcekler diye, daglara cikaran PKK´lilar, Gözü acilan Cocuklari Katletmekten, Aile Fertlerinide öldürmekten geri kalmiyorlardi.

Son hamlesini Fransada kimler yaptigini zannediyorsun?.

Hatirlarsan burada Kirli Paralarini toplayip, bayagida emniyetli bir durumlari bile vardi.

Bunlarin Inlerinin Fransada olmasi sadece bir tesadüfmü zannettin?.

Yok O tarihlerde Mandalarini Sütcü Imam tarafinda kaybeden, "burada akillanip", masa olarak bu ITLERI kullandi!.

Bunlarda simdi kendilerini bir Bok zannediyorlar!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.