Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.12.13, 20:01   #19
CadII
Hotantu Kabilesinden

CadII - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 229
Ettiği Teşekkür: 18504
Aldığı Teşekkür: 27288
Rep Derecesi : CadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzel
Ruh Halim: Keyifli
Standart Cevap: Bu da Oldu Polis, İtfaiye Erini Gözaltına Aldı

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Gaz en etkilisi ve kolayı..

Gaz olmayınca jopa davranıyorsun, jop da olmayınca bileğe kuvvet..

Silah çekip alnının ortasından vurulacak da değil ya.. En çok derse tabi tutulan Polislerdir..

Herkesi kendiniz gibi sanmayın, nice psikopatlar var ohhooo. Polis olmasa sokağa çıkamazsınız, sokak ortasında tecavüze yeltenirler..

Ben şahsen polissiz ve askersiz bir dünya tercih ederim. İnanın insanlar daha barışçıl olurdu.

Üstlerde, başka mesleklerde de tasvip edilmeyecek davranışlarda bulunan insanlar olduğunu ve olumsuz davranış gösterenler yüzünden genelin sorumlu tutulamayacağını yazmışsınız. Kesinlikle katılıyorum. Ancak mesleği ne olursa olsun, insanla iletişim içinde olacak kişilerin kesinlikle akıl, ruh ve kişilik testlerine tabi tutulmasının gerekli, olduğunu düşünüyorum. Özellikle elinde ya da belinde, mesleği gereği silah bulunduranların.

Mesela ben; Kafamı bozunca birileri, suratının ortasına indirmek istiyorum. Bir bakıyorum polis. Belinde de silah var. Kesinlikle şartlar eşit değil. Bu durumda şube müdürlerine falan şikayet etmek zorunda kalıyorumTabi canına okuyorlar ilgili kişinin ama, insan istemez mi şöööyle sıkı bir yumruk savurmayı Olmuyor, olmuyor, olmuyor

H.
CadII isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz CadII'in Mesajına Teşekkür Etti.