Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.12.13, 20:08   #20
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2603
Ettiği Teşekkür: 161588
Aldığı Teşekkür: 177628
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Bu da Oldu Polis, İtfaiye Erini Gözaltına Aldı

Herkeste silah var artı Cadıı.. Sen de yok diye kimsede yok sanma.. Hoş sende de vardır büyük bir ihtimal..

Konu polis tartışmasına dönmesin ama bak, konuya sadık kalalım.. Taktım iyi mi, o itfaiye erinin ağzını burnunu kırmak geliyor içimden şu an.. Evinde oturmuş belki de rakı balık yapıyor, alkollü vaziyette paldır küldür olay mahalline gidiyor vs vs.. Kardeşim sana neeee.. Görevli değilsin, sen vatandaşsın, anca aca yangını izlersin, müdahale edemezsin, binaya giremezsin..

Videoyu izleyin. Sarı yağmurluklu itfaiyeciler olayı izliyor.. Demek ki itfaiyeciye ihtiyaç yok.

* * *

Bu konunun açılış maksadını ben biliyorum da.. İşte... Silmeye geç kaldım..

* * *

Sevindirici haber. Mahkemeden Mustafa Balbay için tahliye kararı çıktı..

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.